[The Elder Scrolls V: Skyrim] Poradnik walki ze smokami

Warto dodać, że smok okazjonalnie może przy lądowaniu zaryć o ziemię i przeorać kilka metrów (spotkało mnie to 2 razy) oraz, że mogą pojawić się 2 tuż po sobie, lub 2 na raz (byłem w podróży do obozu Gromowładnych, gdy takie "bliźniaki" spadły z powietrza).
Odpowiedz
Mogą spadać chyba tylko, gdy mając mało życia próbują latać.
Odpowiedz
Gram w The Elden Scrolls V Skyrim zaczołem grać wczoraj wybrałem sobie rase Khajiit i ide na letkiego wojowinika i łucznika i mam 7 level.Pytanie gdzie czy naczym mogę szybko zarobić?
Odpowiedz
Jezuu ortografia się kłania -,- a zarobić możesz na kopaniu np.Ebonu
Odpowiedz
ja szukam sposobu dostania sie na góre anthor czy ktos moze mi pomóc ? dzieki z góry pisac na gg 1180567
Odpowiedz
Nigdy się nie spotkałem ze smokiem znającym równocześnie Fo i Yol. Zawsze używały jednego lub drugiego.
Odpowiedz
Smoki chyba nie pojawiają się w mieście. Po za nim (w otwartym świecie) tak, ale nigdy np. w środku Markartu.
Odpowiedz
Mnie raz zaatakował w Samotnin.
Wydaje mi się że poradnik jest nikompletny, gdyż nie pisze o sposobie walki dla wojownika z bronią dwuręczną.
Odpowiedz
ja tamam jako ork po prostu czekam aż se siądzie i napie*rzam go z topora dwurecznego. A tak na marginesie to ja na 16 lvl spotkalem smoka mrozu. 2 razy (chociaż nie wiem czy to nie był ten sam bo przed pierwszym spitoliłem).
Odpowiedz
JA raz miałęm walke 4 smoków w tym jednego przwołałem (odahviing) a na jednym
latałem (przymus)
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls V: Skyrim] Poradnik walki ze smokami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...