fallou._maniak

No siema jestem Piotrek mam (prawie) 16 lat i chodzę do P.G w Dąbrowie nad Czarną (okolice Sulejowa). Interesuję się grami cRPG i nie tylko. Książki też ujdą. Any questions?
Odpowiedz
No dobra:

Fantasy czy sci-fi?
Odpowiedz
Fantasy no i mój ukochany film - Pitch Black i Kroniki Riddicka.

[Dodano po 6 dniach]

Czyli moja osoba nie przypadła wam do gustu ? tzn. Enether sie czepia , Vitanee mówi że ją z dwóch numerów prześladuję
Odpowiedz
A w jakie gry grywasz (poza falloutem)?

(Wiesz jak dla mnie to rzecz w tym, że przychodzisz na forum z przeświadczeniem, że zostaniesz osobą z autorytetem bez pokrycia, no wybacz modem nie zostaje się po 2 dniach na forum)

Odpowiedz
Grałem w Gothic 1,2 NK,3, Baldur's Gate 2, Newervinter Nights, Shadowman, Prince of persia,Freespace 2 : Collossus, Fear, Mount&Blade,Hitman - Cała kwadrologia, GTA : SA, Vice city,2 ,3,Dungeon Siege, Warrior Kings,Icewind Dale,Heroes 2,S.T.A.L.K.E.R

[Dodano po 2 minutach]

Half Life,Tzar,Twierdza

[Dodano po 4 minutach]

Książki to : Opowieści z Narnii czytałem. Filmy to Kroniki Riddicka i Pitch Black.
Odpowiedz
Ulubione danie?
Ulubiony kolor?
Smok czy samolot?
Ulubiony przedmiot szkolny?
Jaki jest twój ideał dziewczyny?
Jakie są najlepsze cechy twojej osoby?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
1.Ulubione danie - nie mam, jem to co mi dadzą (bez skojarzeń)
2.Ulubiony kolor - Niebieski
3.Smok czy samolot? ? - Smok, ponieważ uwielbiam smoki
4.Ulubiony przedmiot szkolny - Informatyka
5.Ideał dziewczyny -
6.Jakie są najlepsze cechy twojej osoby - dociekliwość
Odpowiedz
Krótkie i treściwe odpowiedzi
To mam jeszcze takie malutkie : Dlaczego chciałeś zostać moderatorem na Game Exe?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Moderator nie wypalił ale napísałem podanie i chyba tłumaczem będe.
Odpowiedz
Widać, że masz ambicję do tworzenia i zarządzania, działasz tylko w grupach, czy działasz też na własną rękę (jakiś portal, forum)?

Odpowiedz
Działam w grupie ,ale to ja jestem od ''brudnej'' roboty.

[Dodano po 10 dniach]

co taka cisza macie jeszcze jakies pytanka ?
Odpowiedz
Okej. Mam tu kilka pytań.

1.Czy masz jakieś zwierzątko w domu?
2.Język angielski czy język niemiecki.Który z nich wolisz?
3.Czemu odpowiedziałeś na pytanie idealnej dziewczyny tą ";)"emotką? Jaka powinna więc ona być?
4.Co to jest skrót P.G bo nie wiem czy zapytać się ciebie mam do jakiego liceum/technikum chodzisz albo wybierasz się
5. Czy oglądasz MLP?
6.Co sądzisz o portalach społecznościowych?
7.Jaki masz kolor oczu?
8.Jakie filmy lubisz oglądać.Proszę wymień mi z 3 gatunki i 7 tytułów jeśli możesz.

Ot tak kilka pytań na rozgrzewkę.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
1.Mam : świnkę morską i 32 rybki
2.Angielski bo mam niechęć do Niemców
3.No mądra (ładna też musi być)
4.Publiczne Gimnazjum
5.MLP ? a co to ?
6.Portale mają dobre i złe strony.
7.Niebiesko-stalowy zależy od dnia
8.S-fi,fantasy,Wojenne
tzn : wyżej wymieniony pitch black i kroniki riddicka,pacyfik i tam takie,Trylogia Władcy pierścieni,Eragon,Obcy
Jeżeli chcesz coś więcej wiedzieć pytaj
Odpowiedz
← Użytkownicy

fallou._maniak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...