X czy Y

Zabawa ta polega na tym, iż jedna osoba zadaje pytanie.
Np.: Chodzenie czy bieganie, blaszak czy konsola itp.
Druga odpowiada na nie i kontynuuje zadawanie pytania.

Więc ja zacznę.
Blaszak czy konsola?
Odpowiedz
Że Kapitan tego tematu nie stworzył. Zawiodłem się

Oczywiście blaszak.

Seria Gothic, czy TES?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bielu95 dnia wtorek, 24 stycznia 2012, 21:19 napisał

Że Kapitan tego tematu nie stworzył. Zawiodłem się



Hah już na samym początku jak zacząłem się udzielać myślałem nad stworzeniem tego tematu, ale uznałem, że pewnie przyczepiliby mu tabliczkę z napisem ,,SPAM'' i zamknęli, więc nie zakładałem

No, ale skoro ktoś inny mnie wyręczył to:


TES!

Wiktul czy Courun Yauntyrr?
Odpowiedz
Łeee, wyprzedziłeś mnie.

Wiktul czy Courun? Cóż za podchwytliwe pytanie!

Rzucam kością. Parzyste - Wiktul, w przeciwnym razie - Courun.

Jeden. Los woli Couruna


Kawa czy herbata?
Odpowiedz
A niech to wyprzedziłeś mnie

Matt

Kot czy pies?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ehhh Eirin za Czwartki!


Strona główna czy forum?
Odpowiedz
Panie i Panowie - zabawa zabawą. Rozumiem i akceptuję. Nie mam do niej żadnych większych zastrzeżeń (w końcu to off-top), ale przynajmniej uzasadniajcie swoje wybory (dwa czy trzy zdania), aby miało to jakiś sens. Inaczej, będę zmuszony go wyrzucić

Dobra, to tyle z mojego moderatorskiego obowiązku. Proszę kontynuować
Odpowiedz
Lubię. No gdzie ja Ci chłopaka pokocham Jakby co wolę dziewczyny, żeby nie było potem ;p
SirCaptain uprzedziłeś mnie.
Książka czy gra?
Odpowiedz
Oczywiście, że Cię lubię (to było pierwsze zdanie mości Tokarze) Nie mogę Cię kochać. (drugie) Trzeciego nie potrafię wymyślić.



Czytać czy grać? :>


Yyy a co jak się pytania pomieszały?
Odpowiedz
Lubie.

Cola czy pepsi?
Odpowiedz
Cola. Hmm dla mnie lepiej smakuje (1), Lepiej brzmi (2)
Vitanee pogubiłem się trochę sorry
Taki tu mamy nawał postów, że trzeba krzyczeć xD
Proszę wszystkich ze względu na sekundy od pisania postów,o edytowanie tak żeby to normalnie wyglądało
Odpowiedz
Zwykle mówię, że Cola. Badania mówią swoje i tłumaczą, że znaczna większość ludzi tak naprawdę tych trunków nie rozpoznaje i nawet ci od Coli przy próbie wolą zwykle Pepsi. Więc pewnie jednak Pepsi...

Mieć czy być?
Odpowiedz
Być. Po co masz coś mieć jak cię tu nie ma. Najlepiej mieć byt , ale jak tak się nie da to koniecznie być.
Namieszało się jak w marcu, ale u nas chyba dopiero zima będzie wtedy Idę spać mam nadzieję, że z rana nie spadnę z krzesła od nawału postów.
Heroes czy kings bounty ?
Odpowiedz
Kings Bounty. Nie lubię ruchu turowego w Heroes, a walka lepsza jest w KB.

ME czy DA?
Odpowiedz
DA. Lubię strzelanki i crpgi, ale połączenie dwóch według mnie jest trochę na siłę. DA jest także trochę bardziej przejrzyste jak dla mnie.
Gothic czy Wiedźmin?
Odpowiedz
Hmm... Obie gry są świetne, ale wybieram Gothica, gdyż jego jedynym minusem jak dla mnie, są bugi. No i Gothic to był mój pierwszy RPG. A w Wiedźminie trochę rozczarował mnie wygląd niektórych postaci - Triss, Zoltan (wyglądał jak jakiś żul )

Obsidian czy Bioware?
Odpowiedz
Bioware.Po pierwsze dlatego, że wydało mojego ukochanego crpg-a którym jest DA-O. Widać, że znają się na rzeczy i stworzyli gry które bardzo mi się podobają.
GTA czy Saints row
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

X czy Y - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...