Wybieraniec

Hmm, od czego by tu zacząć... A więc, nazywam się Jarek, mam 16 lat, mieszkam na północ od Torunia. Uczęszczam do Ekonomika na profilu finanse i rachunkowość. Interesują się muzyką (rap - polski i zagraniczny, rock i metal z lat '80), dobrym filmem, żużlem, lowriderami (skaczące wozy) i wszelkimi rzeczami związanymi z postapo. Należę od niedawna do redakcji Fallout Corner na stanowisku korektora tekstów. Czasem skrobnę także newsa, ale korekta to moje główne zadanie. Gry, które najbardziej szanuję to oczywiście seria Fallout, jednak tylko starsze części gdyż mój piecyk nie "rozpali" nowszych części. Do tego Arcanum, Baldur's Gate, Diablo, GTA, Hitman, jest tego dużo więcej, ale to te najważniejsze tytuły. Nie mam jakiegoś ulubionego gatunku gier, gram w to co popadnie i to co będę mógł uruchomić .

Jeśli ktoś chce sobie nabić posty pod pozorem pytań do mnie, to zapraszam serdecznie .
Odpowiedz
Miałem na myśli gry, które mnie zainteresowały i przyciągnęły na dłużej .
Odpowiedz
Wymienione wcześniej Fallouty, Arcanum, Baldur's Gate. Do tego dorzucam jeszcze Icewind Dale, starusieńki Wasteland na emulatorku, Planescape Torment, Gothic (tylko I i II z Nocą Kruka). Jedne wciągały mniej, drugie więcej, ale w każdą miło się grało i gra nadal.
Odpowiedz
O, fan Gothica... Ulubiona postać? Do której gildii (G2) i obozu (G1) dołączyłeś?
Czytasz książki? Jeśli tak to jakie? Ulubione filmy?
Odpowiedz

Cytat

Ulubiona postać?

Nie mam ulubionej, ale w pamięci najbardziej utknął mi Diego.

Cytat

Do której gildii (G2) i obozu (G1) dołączyłeś?

W G1 za pierwszym razem dołączyłem do Obozu na bagnach, kolejnym razem do Starego Obozu, dopiero za trzecim razem do Nowego.
W G2 zostałem na początku Paladynem, nie pamiętam, które gildie wybierałem przy kolejnych podejściach do gry.

Cytat

Czytasz książki? Jeśli tak to jakie?

Tak czytam. Nie mam jakichś ulubionych autorów, ale najczęściej czytani to Glukhovsky, Zajdel, Lem i King. Pochłaniam też od groma opowiadań w klimatach postapokaliptycznych

Cytat

Ulubione filmy?

Ojciec Chrzestny; Człowiek z blizną; Mad Max; Naga broń; Adrenalina; 13 Dzielnica; Bękarty wojny; Transporter; Sami swoi i kolejne części; Jak rozpętałem II wojnę światową; Psy; Vabank. Głównie komedie i filmy gangsterskie.
Odpowiedz
Co przyciągnęło Cię na GeXe? (ktoś w końcu musiał zadać takie pytanie )
Ile najwięcej wypiłeś?
Ulubiona potrawa?
Ulubiony kolor?
Lubisz kruki?
Odpowiedz
Ooo kurde, nie zauważyłem tego posta

Cytat

Co przyciągnęło Cię na GeXe?

Konkurs wiedzy o starych Falloutach. Z racji, że IMO znam je bardzo dobrze, postanowiłem spróbować, jak widać idzie mi całkiem nieźle .

Cytat

Ulubiona potrawa?

Trudno powiedzieć, ale raczej swojski schabik. Ewentualnie boczuś smażony "na węgiel".

Cytat

Ulubiony kolor?

Czarny. Nie jestem jakimś Emo, czy coś .

Cytat

Lubisz kruki?

To zależy od opcji w jakiej są one podawane. Smażone są całkiem dobre, ale trzeba dbać o odpowiednią temperaturę oleju. Jednak rosół z kruków jest obrzydliwy, ten z papużek jest o niebo lepszy.
Odpowiedz
Podoba Ci się życie na wsi?
Co sądzisz o tym forum?
A o użytkownikach?
Jaki jest twój ideał dziewczyny?
Odpowiedz

Cytat

Podoba Ci się życie na wsi?

I tak i nie z przewagą na tak. Co prawda jest zapieprz i do wszystkiego daleko, a największymi atrakcjami są festyny z chlebem ze smalcem w roli głównej . Jednak z drugiej strony jest większa swoboda. Przykładem, który zawsze przytaczam jest kwestia zakupu alkoholu . Tutaj na legalu wchodzę do sklepu, kupuję piwo, piję na miejscu i nikt mi nie zwróci uwagi, a w mieście wiadomo jak z tym jest.

Cytat

Co sądzisz o tym forum?

Hmmm... Spore forum, elegancka administracja, żadnych spamerów (no może poza jednym ), podoba mi się .

Cytat

A o użytkownikach?

Podczas mojej krótkiej kariery na tym forum nie napotkałem żadnego osobnika, który w jakikolwiek sposób zniechęcił mnie do siebie. Kilku fanów Poniesów, ale to już w obecnych czasach standard . Nie ma lipy .
SPOILER

Cytat

Jaki jest twój ideał dziewczyny?

To się teraz rozpiszę... Jak chyba u większości facetów zależy mi na wyglądzie, jak i na inteligencji. O tym drugim chyba nie ma co się rozpisywać. Nie chciałbym jakieś typowej blondynki z kawałów, ale też wielce mądrej humanistki wiedzącej wszystko lepiej ode mnie . Teraz przejdźmy do kwestii wyglądu. Pierwsze co się liczy dla mnie, to twarz, sama dupa i cycki mnie nie przekonają. Najlepiej ruda (ale nie piegowata ), albo brunetka, blondyna w ostateczności. Jakieś wygolone z boku, lub całkowicie krótkie, to nie dla mnie. Piersi nie za duże, ani nie za małe, takie w sam raz . Odpowiednio "wcięta" w talii, i zaokrąglona pupcia. Nie będę wchodził w szczegóły, bo o takim czymś gada się z bliskimi kolegami .
Odpowiedz
Na południu torunia czyli gdzie???
Odpowiedz
Ja zem z torinia
Odpowiedz
Ja ze smartwona piszę! Poczodze z Łubianki jestem oddalony o 18 km od Torunia!
Odpowiedz
„Teraz przejdźmy do kwestii wyglądu. Pierwsze co się liczy dla mnie, to twarz, sama dupa i cycki mnie nie przekonają. Najlepiej ruda (ale nie piegowata ), albo brunetka, blondyna w ostateczności. Jakieś wygolone z boku, lub całkowicie krótkie, to nie dla mnie. Piersi nie za duże, ani nie za małe, takie w sam raz . Odpowiednio "wcięta" w talii, i zaokrąglona pupcia. Nie będę wchodził w szczegóły, bo o takim czymś gada się z bliskimi kolegami „

Na nie wchodzenie w szczegóły to już trochę za późno
Odpowiedz
U nas jak z rodziną nic się nie mówi wszyscy wiedzą o co chodzi Ale powiem ci tak taka dziewczyna (jak twój typ) jest ok ale co z tego , że jest ładna, ma ładną twarz itp. jak nie ma charakteru lub jest jakaś zarozumiała ja osobiście wole jak dziewczyna jest taka "spoko" można pogadać o dupie marynie ale też o poważnych sprawach. No i oczywiście wygląd długi włosy , tak jak ty średni biust , czarna lub brunetka , a i pupa lekko wystająca Ale i tak wolę inteligentne niż ładne i blachary czy inne wredne małpy.
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Wybieraniec miałeś do czynienia kiedyś z PBFem czyli forumową sesją rpg ?
Mała odskocznia od tematu dziewcdzyn

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Alter* dnia piątek, 9 listopada 2012, 14:38 napisał

Ale i tak wolę inteligentne niż ładne i blachary czy inne wredne małpy.


Inteligentne do rozmowy, a ładne do...

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia piątek, 9 listopada 2012, 19:29 napisał

Wybieraniec miałeś do czynienia kiedyś z PBFem czyli forumową sesją rpg ?



Pare razy miałem chęć wziąć udział, ale bałem się, że popsuję zabawę z powodu braku doświadczenia w tego typu sprawach
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wybieraniec - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...