SirCaptain

Już od dawna zastanawiałem się czy by może jednak nie założyć tematu o sobie (coby więcej postów nabić - dobra, żartuje ), a teraz jako, że mamy zmasowaną inwazję tematów o użyszkodnikach jest ku temu świetna okazja

Nie bardzo wiem co mógłbym powiedzieć sam z siebie, więc zdam się na was. Jeśli coś was ciekawi, pytajcie - choć nie obiecuje, że odpowiem na wszystkie pytania.
Odpowiedz
Jeśli mógłbyś być ciastem jakim ciastem byś był?
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
Haha dobre pytanie xD


Co sądzisz o homoseksualistach?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Cryticus dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 19:32 napisał

Jeśli mógłbyś być ciastem jakim ciastem byś był?


Hmm wiem, że to pewnie dziwne i nienormalne... ale jakoś nigdy się nad czymś takim nie zastanawiałem. Nie mam pojęcia

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 19:35 napisał

Haha dobre pytanie xD


Co sądzisz o homoseksualistach?

Jestem co do nich neutralny. Nie potępiam, ale też nie pochwalam.
Odpowiedz
Dlaczego zacząłeś mi spamić w profilu? ; D
Ulubiona książka?
Ulubiona gra?
Odpowiedz
Jakie to uczucie byc najwiekszym nabijaczem postow na GE? Czy sława powoli uderza do głowy czy jednak się kontrolujesz z tym? Fanki nie naciskają na Ciebie??
Odpowiedz
Dlaczego dinozaury się zderzają i jaki ma to wpływ na zbiór bawełny w Polsce?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Evrina dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 19:46 napisał

Dlaczego zacząłeś mi spamić w profilu? ; D
Ulubiona książka?
Ulubiona gra?


Nie tylko tobie, od czasu do czasu muszę zadbać o swoją reputację największego spamera na GeXe, a same posty to trochę za mało więc spamie też na profilach
A tak na serio to tak jakoś napisałem, Ty odpowiedziałaś i tak zaczął się mały profilowy spam


Ulubionej książki nie mam, jest ich zbyt wiele aby wybrać jedną ulubioną. Z tych które były moim zdaniem najciekawsze mogę wymienić ,,Wichry Archipelagu" Bradleia P. Beaulieu, ,,Imię Wiatru'' Patricka Rothfussa, ,,Pendragon'' D.J. McHalea, Eragon, Władca Pierścieni i wiele innych


Ulubionych gier też mam wiele, ale tutaj już łatwiej byłoby wybrać jedną najlepszą. I bez wątpienia byłby to ,,Wiedźmin''

[Dodano po 6 minutach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik manfret dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 19:50 napisał

Jakie to uczucie byc najwiekszym nabijaczem postow na GE? Czy sława powoli uderza do głowy czy jednak się kontrolujesz z tym? Fanki nie naciskają na Ciebie??

Sławę kontroluję. W zasadzie niewiele się zmieniło, po za tym, że mam rangę, odznakę i tą superszpanerską grafikę którą wstawiłem sobie do profilu
A fanek nie mam

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wybieraniec dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 19:53 napisał

Dlaczego dinozaury się zderzają i jaki ma to wpływ na zbiór bawełny w Polsce?

Dinozaury się zderzają w wyniku poważnych niedoborów spamu, które muszą systematycznie uzupełniać, ale nie zawsze im się to udaje. Po takim ,,zderzaniu się'' dinozura często boli głowa, więc idzie nazrywać bawełny, a potem robi sobie z niej mięciutką i milutką poduszeczkę na której może się wyspać i odpocząć przed kolejnymi ,,zderzeniami''
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 20:07 napisał


Sławę kontroluję. W zasadzie niewiele się zmieniło, po za tym, że mam rangę, odznakę i tą superszpanerską grafikę którą wstawiłem sobie do profilu
A fanek nie mam



Squeeeeeeeee SirCaptain !!!!!!! *Mdleje teatralnie z perułką na głowie.*-Proszę masz jednego (Rąbniętego) fana

Ulubiony film z tego roku?
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Cryticus dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 20:23 napisał

Squeeeeeeeee SirCaptain !!!!!!! *Mdleje teatralnie z perułką na głowie.*-Proszę masz jednego (Rąbniętego) fana

Ulubiony film z tego roku?

Czemu tylko jednego?

Nie mam ulubionego filmu z tego roku. Nawet żadnego tegorocznego nie oglądałem
Odpowiedz
już masz fankę!


Gdybyś miał wybrać jedno miejsce na Ziemi, w którym byś miał mieszkać, jakie by to było i dlaczego?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 21:30 napisał

już masz fankę!


Gdybyś miał wybrać jedno miejsce na Ziemi, w którym byś miał mieszkać, jakie by to było i dlaczego?

Dziękuje, nie spodziewałem się, że ktoś chciałby być moim fanem/fanką


Hmm co do miejsca: może wyjechał bym do Islandii. Podoba mi się bardzo ta wyspa: ma w sobie to coś, spokojna, czysta, niezniszczona przemysłem, jest tam też ciekawa architektura budynków (nie to co te brzydkie szare bloki czy wieżowce). Po za tym trudno znaleźć bardziej magiczny kraj z tak niesamowitym klimatem
Odpowiedz
Taak Islandia to wspaniałe miejsce!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia czwartek, 26 stycznia 2012, 21:12 napisał

Dlaczego kruk?



Bo to jedno z moich ulubionych zwierząt. Lubię ptaki, a zwłaszcza orły, jastrzębie, wrony, kruki itp.
Jeśli miałbym posiadać jakieś zwierzątko domowe to zapewne byłby to tresowany orzeł albo jakiś inny drapieżnik
Taki jak np. tu:
Odpowiedz
A nie jak kruk Starego Niedźwiedzia? "Ziaaaaarno! Stark! Ziaaaaaaarno! Stark! Śmierć! *
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia czwartek, 26 stycznia 2012, 21:26 napisał

A nie jak kruk Starego Niedźwiedzia? "Ziaaaaarno! Stark! Ziaaaaaaarno! Stark! Śmierć! *

Yyy to z Gry od Tron?

Nie wiem, jeszcze nie czytałem (ani nie ogladałem serialu)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia czwartek, 26 stycznia 2012, 21:45 napisał

Pfff

No co?
Odpowiedz
← Użytkownicy

SirCaptain - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...