Salem

Była letnia sesja egzaminacyjna, trzeba było w końcu zacząć robić coś konkretnego... no i tak znalazłem Faerun Game.
Gram bo lubię. A i to dobry sposób na oderwanie się od rzeczywistości (zwykle).
Czy dalej mnie to bawi? Na chwilę obecną raczej tak. "Raczej", bo zdarzają się chwile frustracji, mniejszej i większej, krótsze i dłuższe, jednakże na dzień dzisiejszy bardziej mnie to bawi niż złości.
Odpowiedz
No to dwa pytanka dla mr. Pandy.
1.Dlaczego nazywasz się (nick) od http://pl.wikipedia.o...asteczko_Salem ?
2.Panda ninja, czy panda cyborg?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Raz. Właściwie to nie ma w pochodzeniu tego nicka niczego szczególnego. Po prostu musiałem wymyślić jakiś na pewne forum, dawno temu (to jeszcze gimnazjum było), no i padło na "Salem". Choć przyznaję, że pomógł mi w tym pewien futrzak.

Dwa. Ninja!
Odpowiedz


Pjona!
Za Pandy Nindże
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Salem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...