Bielu

Ostatnio pojawiła się tendencja do tworzenia tematów o sobie. Nie będę w tej kwestii odmieńcem z również napiszę o sobie

Jestem Łukasz, mam 16 lat i chodzę do technikum ekonomicznego w Opolu. Do moich głównych zainteresowań należą: gry, fantastyka, muzyka, filmy, książki i polityka. Moje główne cechy charakteru to lenistwo, pesymizm, przebojowość. Dlaczego jestem tutaj? Głównie przez przypadek, kiedy podczas wakacji szukałem miejsca do pisania tekstów. Szczerze powiedziawszy sadzę, że nie mogłem lepiej trafić

Macie jakieś pytania?
Odpowiedz
Numer buta? : D
Wiem, głupie pytanie, ale nie mogłam się powstrzymać Chyba... się od kogoś nim zaraziłam ; D
Odpowiedz
Ulubiona książka?
Ulubiony film?
Ulubiona gra?
Co takiego interesuje Cię w fantastyce i polityce?
Odpowiedz
Wybacz, ale na moich kapciach nie ma numeru Jakie twórcze pytanie, nie ma co
Ale chyba 42-43 jakoś tak

[Dodano po 8 minutach]

Cytat

Ulubiona książka?


Wszystko z ręki Tolkiena i Maria Puzo

Cytat

Ulubiony film?

Tutaj dominują trylogię takie jak Matrix, Ojciec Chrzestny i Władca Pierścieni. Lubię również polskie komedie do roku 2006.

Cytat

Ulubiona gra?

Saga Heroes Of Might And Magic! Hirołsi rządzą!

Cytat

Co takiego interesuje Cię w fantastyce i polityce?


Miłością do fantastyki zaraził mnie mój brat, który kupił pewnego razu trylogię Władcy Pierścieni, którą mu [zabierałem] za każdym razem kiedy kończył czytać. Cóż... i tak się zaczęło, lubię te baśniowe klimaty...

Polityka? Tutaj można powiedzieć, ze to typowe "polskie" zainteresowanie. Choć muszę wspomnieć o lekcjach z WoSu w gimnazjum, które zaliczały się do jednych z najciekawszych, dzięki czemu wiem na bieżąco co się dzieje na świecie i w kraju.
Odpowiedz
Których heroesów uważasz za najlepszych? ; >
Dlaczego nie widzę Cię już w konkursie WP?
Odpowiedz

Cytat

Których heroesów uważasz za najlepszych? ; >


Pierwsze 3 części. Która najlepsza? Nie zadawajcie mi aż tak trudnych pytań.

Cytat

Dlaczego nie widzę Cię już w konkursie WP?


Zazwyczaj kiedy wchodzę na forum mam sporego pecha, bo już ktoś zadał pytanie, a inna osoba na nie odpowiedziała (co z tego, że w konkurskie WP udzielasz się Ty i Amral:)).
Odpowiedz
W jakiej dziedzinie szkolnej/naukowej czujesz się najpewniej?
Co z muzyką? Jaką muzykę lubisz najbardziej?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Salem dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 13:19 napisał

W jakiej dziedzinie szkolnej/naukowej czujesz się najpewniej?


Hmmm... Jeżeli chodzi o przedmioty to nieźle radzę sobie z ekonomią, chemią, PO i prawem.

Cytat

Co z muzyką? Jaką muzykę lubisz najbardziej?


Generalnie uwielbiam rocka. Moje ulubione zespoły to AC/DC, NIrvana, Guns N' Roses i Kult.
Odpowiedz
Co sądzisz o użytkownikach GeXe?
Jaka powinna być twoja wymarzona dziewczyna?
Kot czy pies? Które z nich wolisz?
Jakie są twoje plany po szkole?
Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Ot tak na początek kilka pytań od starego znajomego

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Kolega z Ekonomika, trzeba przetestować.

Cechy operacji gospodarczych:
a) są wyrażone w jednostkach naturalnych, udokumentowane, naruszają równowagę bilansową, powodują dwie zmiany w składnikach bilansowych
b) są wyrażone w jednostkach wartościowych, udokumentowane, naruszają równowagę bilansową, powodują dwie zmiany w składnikach bilansowych
c) są wyrażone w jednostkach wartościowych, udokumentowane, nie naruszają równowagi bilansowej, powodują zwiększenia składników bilansowych
d) są wyrażone w jednostkach wartościowych, udokumentowane, nie naruszają równowagi bilansowej, powodują zmianę dwóch składników bilansowych
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia środa, 18 stycznia 2012, 18:44 napisał

Co sądzisz o użytkownikach GeXe?


W porządku

Cytat

Jaka powinna być twoja wymarzona dziewczyna?


Powinna być prawdomówna, a że to jest niemożliwe...

Cytat

Kot czy pies? Które z nich wolisz?


Po dłuższym zastanowieniu stawiam na psa

Cytat

Jakie są twoje plany po szkole?


Na razie nie mam...

Cytat

Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?


Spotykać się ze znajomymi, poczytać, grać, oglądać filmy, słuchać muzyki.


Cytat


Cechy operacji gospodarczych:
a) są wyrażone w jednostkach naturalnych, udokumentowane, naruszają równowagę bilansową, powodują dwie zmiany w składnikach bilansowych
b) są wyrażone w jednostkach wartościowych, udokumentowane, naruszają równowagę bilansową, powodują dwie zmiany w składnikach bilansowych
c) są wyrażone w jednostkach wartościowych, udokumentowane, nie naruszają równowagi bilansowej, powodują zwiększenia składników bilansowych
d) są wyrażone w jednostkach wartościowych, udokumentowane, nie naruszają równowagi bilansowej, powodują zmianę dwóch składników bilansowych


Hmmmm... pytanie z rachunkowości, którą będę miał dopiero za rok. Myślę, że be... I w tym momencie popełniłem zapewne błąd
Odpowiedz
Jesteś SuperÜber użytkownikiem tego forum
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bielu95 dnia piątek, 27 stycznia 2012, 16:55 napisał

Hmmmm... pytanie z rachunkowości, którą będę miał dopiero za rok. Myślę, że be... I w tym momencie popełniłem zapewne błąd


Jak można naruszać równowagę bilansową?! Toż za to musi być natychmiastowy wpierdziel . Chodziło o odpowiedź D .
Odpowiedz
No bo Ciebie wszyscy (fszyscy?) uwielbiają
Odpowiedz
← Użytkownicy

Bielu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...