Krzyslewy

Krzysiu mam takie pytanie akurat na czacie :
Jaki jest lub był twój ulubiony pokemon ? Dlaczego właśnie ten lub te stworzenie ?
Możesz wybrać kilka stworków

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Trochę ich jest Bardzo lubiłem Vulpixa, takie łagodne, milutkie, szlachetne stworzenie Machop to taka mini wersja boksera. Jego szybkie ciosy i postura bardzo mi się podobały, a wraz z ewolucją wyglądał coraz poważniej i stawał się silniejszy. Growlith też się zyskał moje zainteresowanie oraz Squirtle. Tylko że o ile ten pierwszy ewolucje miał fajne, to Squirtle pod koniec tracił swoją zręczność, a stawał się opancerzonym, wielkim, grubym żółwiem, co mi już nie pasowało
A najbardziej nie lubiłem Pikachu. Pojawiał się w każdym odcinku, zawsze łaził za Ashem i tak się głupio uśmiechał i te jego "Pikachuuu!" mnie wkurzało. Pichu jest fajniejszy
Odpowiedz
Krzyślewaku, dlaczemu przeglądasz profilo Charoniusza? Przecież tam nie ma nic ciekawego
Odpowiedz
Przeglądam, żeby podejrzeć, co robi Nie ma w ustawieniach, żeby jego czynności wyświetlały się jako anonimowe, więc mogę
Odpowiedz
Mój profil odwiedził 16 lutego Tokar we własnej - a nie Mattowej - osobie, dasz wiarę?!

[Dodano po 2 miesiącach]

Krzysiu, dlaczego przybrałeś postać Stańczyka? Kapitan był spoko.
Odpowiedz
Mam uczucie, że zmiana powiązana jest z maturą.
Odpowiedz
Też podobał mi się kapitan, ale teraz utożsamiam się ze Stańczykiem z obrazu Jana Matejki, więc zdecydowałem się zmienić awatar i powrócić do mojej bardziej (barda-bardziej?) natury.

Matura? Pff. Tkwi gdzieś w czeluściach umysłu. Ze szkolnych spraw w tym momencie najważniejszy jest polonez i studniówka.
Odpowiedz
Oh, w takim razie powiedz coś o partnerce. Fikuśna?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Partnerka wciąż jest poszukiwana Wbrew pozorom, to nie jest taka łatwa sprawa! Mam nadzieję, że w tym tygodniu znajdę odpowiednią, zapytam ją i dostanę pozytywną odpowiedź.

[Dodano po 19 godzinach]

Zresztą możliwe, że pójdę solo
Odpowiedz
← Użytkownicy

Krzyslewy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...