Krzyslewy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krzyslewy,
Partnerka wciąż jest poszukiwana Wbrew pozorom, to nie jest taka łatwa sprawa! Mam nadzieję, że w tym tygodniu znajdę odpowiednią, zapytam ją i dostanę pozytywną odpowiedź.

[Dodano po 19 godzinach]

Zresztą możliwe, że pójdę solo
Tamc.,
Oh, w takim razie powiedz coś o partnerce. Fikuśna?
krzyslewy,
Też podobał mi się kapitan, ale teraz utożsamiam się ze Stańczykiem z obrazu Jana Matejki, więc zdecydowałem się zmienić awatar i powrócić do mojej bardziej (barda-bardziej?) natury.

Matura? Pff. Tkwi gdzieś w czeluściach umysłu. Ze szkolnych spraw w tym momencie najważniejszy jest polonez i studniówka.
Mikeal,
Mam uczucie, że zmiana powiązana jest z maturą.
Ranger Krzyś,
Mój profil odwiedził 16 lutego Tokar we własnej - a nie Mattowej - osobie, dasz wiarę?!

[Dodano po 2 miesiącach]

Krzysiu, dlaczego przybrałeś postać Stańczyka? Kapitan był spoko.
krzyslewy,
Przeglądam, żeby podejrzeć, co robi Nie ma w ustawieniach, żeby jego czynności wyświetlały się jako anonimowe, więc mogę
Ranger Krzyś,
Krzyślewaku, dlaczemu przeglądasz profilo Charoniusza? Przecież tam nie ma nic ciekawego
krzyslewy,
Trochę ich jest Bardzo lubiłem Vulpixa, takie łagodne, milutkie, szlachetne stworzenie Machop to taka mini wersja boksera. Jego szybkie ciosy i postura bardzo mi się podobały, a wraz z ewolucją wyglądał coraz poważniej i stawał się silniejszy. Growlith też się zyskał moje zainteresowanie oraz Squirtle. Tylko że o ile ten pierwszy ewolucje miał fajne, to Squirtle pod koniec tracił swoją zręczność, a stawał się opancerzonym, wielkim, grubym żółwiem, co mi już nie pasowało
A najbardziej nie lubiłem Pikachu. Pojawiał się w każdym odcinku, zawsze łaził za Ashem i tak się głupio uśmiechał i te jego "Pikachuuu!" mnie wkurzało. Pichu jest fajniejszy
Obserwator,
Krzysiu mam takie pytanie akurat na czacie :
Jaki jest lub był twój ulubiony pokemon ? Dlaczego właśnie ten lub te stworzenie ?
Możesz wybrać kilka stworków
krzyslewy,
Gothic. Najbardziej lubię pierwszą i drugą część wraz z dodatkiem NK. Reszta części jest moim zdaniem słaba. Z kolei NwN2 uważam za grę lepszą od NwN1. Ciekawi towarzysze itk., a jedynka była bardzo słaba (oceniam tylko singiel).
Bard Card,
To może i ja zadam Ci pytanie: Co wolisz: Neverwinter czy Gothic i jakie części najbardziej.
krzyslewy,
Nabijanie postów mnie już nie interesuje i nie mam z tego satysfakcji, ale pisanie newsów mi się podoba. Informowanie innych o ciekawych rzeczach jest bardzo fajne.
Obserwator,
Krótkie pytanie: Jak się czujesz z tym że uzbierałeś 2000 postów na forum? Fajnie jest być newsmanem?
krzyslewy,
Czy potrafiłbyś wymienić mi swoich ulubionych piosenkarzy czy piosenkarki?
Nie, bo takowych nie mam, gdyż piosenkarze nie śpiewają równo - jedne ich piosenki są słabe, a drugie dobre.

Lolth czy Biotic God?
Lolth.

Gdzie wolisz mieszkać w dużym mieście czy na wsi?
W dużym mieście.

Czy masz ulubione zwierzę?
Nie.

Czy uważasz, że wątki homoseksualne w grach RPG są niepotrzebne?
Nie. Ja tam lubię romansować w grach, ale jeśli romansów nie ma w danej pozycji to narzekać nie będę.

Czy jesteś tolerancyjny?
Zależy w jakiej sprawie.

Czy jesteś osobą śmiałą czy może nieśmiałą?
Nieśmiałą.

Gdzie wybierasz się po gimnazjum tzn do jakiej szkoły idziesz?
Technikum lub Liceum.

Lubisz brać udział w konkursach?
Tak, gdyż lubię się wykazać.
Obserwator,
No dobra to kolejny zestaw pytań.
Czy potrafiłbyś wymienić mi swoich ulubionych piosenkarzy czy piosenkarki?
Lolth czy Biotic God?
Gdzie wolisz mieszkać w dużym mieście czy na wsi?
Czy masz ulubione zwierzę?
Czy uważasz, że wątki homoseksualne w grach RPG są niepotrzebne?
Czy jesteś tolerancyjny?
Czy jesteś osobą śmiałą czy może nieśmiałą?
Gdzie wybierasz się po gimnazjum tzn do jakiej szkoły idziesz?
Lubisz brać udział w konkursach?
krzyslewy,
Czy masz jakieś życie poza forum? Piszesz parę razy więcej niż przeciętny aktywny użytkownik forum, więc spędzasz na nim bardzo dużo czasu, nie uważasz że to przesada?

Jasne, że mam. Przecież chodzę do szkoły, spotykam się z kolegami... A na forum aż tak dużo czasu (według mnie) nie spędzam. Na początku tylko tak było, bo były wakacje, a ja dopiero, co założyłem konto i miałem masę tematów do skomentowania i przejrzenia. A najwięcej postów zdobyłem dzięki konkursom wiedzy.

Czy też tak jak wszyscy chcesz mnie zbanować?
I tak i nie. Tak, bo co to by było za wydarzenie! - SicCaptain zbanowany! Niemożliwe! itk., itk. A nie, bo nie ma za co Cię banować. Można jedynie usuwać założone przez Ciebie tematy i to też nie wszystkie.

I czy lubisz kruki?
Nie. Bo są czarne i irytujące. Wolę sokoły - symbol Horusa, boga egipskiego.
Raven Captain,
Czy też tak jak wszyscy chcesz mnie zbanować?


I czy lubisz kruki?
Sosna,
Czy masz jakieś życie poza forum? Piszesz parę razy więcej niż przeciętny aktywny użytkownik forum, więc spędzasz na nim bardzo dużo czasu, nie uważasz że to przesada?
krzyslewy,
Jakiej muzyki lubisz najbardziej słuchać?
POP.

Dragon Age czy Mass Effect?
DA. ME ma słabszych towarzyszy.

Science-fiction czy fantasy?
Fantasy. Za S-f nie przepadam.

Co sądzisz o piractwie gier komputerowych?
Nie potępiam, ale też nie chwalę.

Czy lubisz się kłócić?
Jasne, że nie.

Czy oglądasz MLP?
Nie. Obejrzałem niecały jeden odcinek. Nie wiem czym wszyscy się tak zachwycają.

Jak to jest mieć ok 1,6k postów na tym forum?
Z jednej strony - chcę dorównać tym, co mają więcej postów. Z drugiej - mam ogromną satysfakcję, ale nie tylko z ilości postów, ale także z czasu, w jaki je zebrałem.

W skali 1 do 10 jak bardzo mnie lubisz ?
8. Czyli bardzo.

Człowiek ,elf czy krasnolud- jaka lubisz grać rasą?
Elfem, o ile nie wygląda brzydko. Np. w "Skyrim" elfy wyglądały okropnie, więc grałem inną rasą.

Jaką lubisz porę roku?
Lato, bo - są wakacje, mam wtedy urodziny i imieniny, jest ciepło i można pograć w piłkę nożną.

Czy lubisz chodzić do szkoły?
Nie. Trzeba wstawać rano, wiec nie można się wyspać. Lekcje strasznie się dłużą i są zazwyczaj nudne (zazwyczaj, gdyż np. historia i w-f są świetne).

Jaki byłby twój wymarzony prezent urodzinowy?
Wyjazd za granicę.
Obserwator,
No to jeszcze kilka pytań

Jakiej muzyki lubisz najbardziej słuchać?
Dragon Age czy Mass Effect?
Science-fiction czy fantasy?
Co sądzisz o piractwie gier komputerowych?
Czy lubisz się kłócić?
Czy oglądasz MLP?
Jak to jest mieć ok 1,6k postów na tym forum?
W skali 1 do 10 jak bardzo mnie lubisz ?
Człowiek ,elf czy krasnolud- jaka lubisz grać rasą?
Jaką lubisz porę roku?
Czy lubisz chodzić do szkoły?
Jaki byłby twój wymarzony prezent urodzinowy?
Wczytywanie...