Irytek

Imię: Michał (nie żaden misiek, misiulek czy misio. Grrr)
Włosy: ciemnobrązowe, kręcone (naturalnie, jakby kto pytał)
Oczy: Szare (tak mam w papierach. Nie żółtych)
Wzrost: 195 cm
Waga: 108 kg (tak, wiem. Moja dupa i brzuch rozpasły się nieco)
Charakter: Złożony. Czemu tak? A no bo jak nazwać człowieka z ADHD nie mogącego usiedzieć na czterech literach choćby dziesięciu minut. (No może dwudziestu). Osoby tak chaotycznej, że czasami gubi się w swoim chaosie. Kogoś kto rzuca mięsem, a za chwile płacze widząc wzruszającą scenę w filmie. Taki już jestem. Wieczny optymista, choć ostatnio coś mój optymizm przygasł.
Lubi: Słodkości, dobrą książkę.
Nie lubi: osób wścibskich
Muzyka: rock, pop, metal, regge, klasyka, blues. A przedewszystkim 3 program PR.

Jakieś pytania?
Odpowiedz
Co było pierwsze - jako czy kura?
Odpowiedz
Wd mnie KURA.
Odpowiedz
Skąd ten nick? Masz zamiar sprawdzić siłę naszych nerwów?

Odpowiedz
I tak i nie...
Mój nick był już zajęty niestety. Irytek wpadł mi do głowy przypadkiem i udało się. Jestem.
Odpowiedz

Cytat

Muzyka: rock, pop, metal, regge, klasyka, blues. A przedewszystkim 3 program PR.


Masz jakieś ulubione zespoły z wymienionych gatunków?
Odpowiedz
Owszem, ale słucham wszystkiego po trosze. Za wyjątkiem techno. Od techno można z nudów zdechnąć.
Odpowiedz
Prędzej czy później ktoś zarzuci taki suchar, więc miejmy to już za sobą - dlaczego GE?
Odpowiedz
I jakie książki nazywasz "dobrymi"?
Odpowiedz
aczego GE? Odpowiedź na to pytanie jest banalna: bo tu jest forum faerun. A że w grze chwilowo niebma co robić, bo sesje stanęły siedzę tutaj. Macie tu wiele ciekawych rzeczy do przeczytania, ale wybacznie mi moją szczerość, ten portal świeci pustkami. Przydało by się kilka sesji rpg do każdego z działów rpg. Może to by przyciągnęło ludzi.

Dobrą książką nazywam takie tytuły jak: "Ojciec chrzestny", "Władca Pierścieni", "Wiedźmin", "Akwarium", "Zielone drzwi" a ostatnio zaczytuję się w drugim tomie lektury Anne McCaffrey pt. "W pogoni za smokiem"
Odpowiedz
Ekhm... Co do sesji, to akurat od dobrych 2 lat non stop są prowadzone sesje forumowe, wystarczy się rozejrzeć
Odpowiedz
Jak narazie widziałem tylko Wilkołaka. A gdzie dnd? Wfrp? Neuro itd?
Odpowiedz
Dokładnie o to. Sesje Neuro, DnD, WoDa, SW, AvP i jeszcze inne - do wyboru do koloru, wystarczy się zgłosić
Odpowiedz
A to mozna sie zglaszac? Tak, można. Do niektórych trwających tak, a nawet jeśli nie, to do rozmaitych najbliższych, a przynajmniej na zaś Myslalem ze na razie kontynuujecie to co jest teraz i pozniej cos nowego. Bo bym sie pobawil z DA lub FR.

Dobra by nie OTopwac. Irytku, czy byles gdzies za granica, jezeli tak to gdzie i czy sie podobalo oraz gdzie bys chcial pojechac??
Odpowiedz
Oj. Ja ślepy. Przegapiłem ę RPG. Wybaczcie mi.


Jeśli liczyć wycieczkę szkolną do strefy przugranicznej w Niemczech to byłem za granicą

Do Arabii, Chin, Japoni i USA (zobaczyć Vegas nocą i umrzeć)
Odpowiedz
A przyznam się bez bicia, że czasem coś mnie napadnie i obejrzę sobie jakiegoś ślizgacza.
Odpowiedz
Proste, bo nie zauważyłem - ile masz lat? (nie, to nie w kontekście poprzedniego pytania )
Odpowiedz
Dobra, dobra. Nie ściemniaj

Swojego wieku nie podałem przy rejestracji i teraz też nie zamierzam.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Irytek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...