Nowe mody do Baldur's Gate II na SHS


Ostatnie dni to wzmożona akcja udostępniania graczom kolejnych wersji modyfikacji do starego, ale legendarnego Baldur's Gate II. Dziś na łamach SHS udostępniono Enkida’s Portrait Mod oraz Yeslick NPC.

baldurs gate 2, baldurs gate 2 mod

Pierwsza z wymienionych pozycji to nic innego jak kolejny mod poprawiający (lub jak kto woli – zmieniający) portrety postaci, które przyłączymy do swojej drużyny lub spotkamy po drodze. Mieliśmy już takie, które bazowały na mandze czy sławnych aktorach, jednak autorka, kryjąca się pod pseudonimem Enkida, postanowiła ujednolicić rozmiar głów postaci i dość mocno poeksperymentować z ich fryzurami.

Więcej informacji na temat Enkida’s Portrait Mod znajdziecie pod poniższymi adresami:

To nie jedyna dzisiejsza aktualizacja na SHS. Do dyspozycji graczy oddano także modyfikację przywracającą starego kompana z pierwszej części gry. Mowa o krasnoludzie Yeslicku, który swoje pojawienie się w BGII zawdzięcza Pixelowi Kaiserowi.

yeslick, baldurs gate 2, baldurs gate 2 mod

Nowa (stara) postać zawiera własne bantery (rozmowy) nie tylko z nami, ale także z innymi członkami drużyny. Ten wyznawca Vergadaina oraz Clandeddina, przynosi ze sobą także własny zestaw przedmiotów (Alaghor of Clangeddin). Możemy spodziewać się pomocy, gdyż dobroduszny krasnolud zrobi wszystko, aby nasza drużyna odkryła swój potencjał.

Szczegółowe informacje znajdziecie pod poniższymi adresami:

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Trędowate te nowe portrety...
Odpowiedz
Rzeczywiście wypadają gorzej niż domyślne, niby kwestia gustu, ale jak dla mnie autor przedobrzył.

Odpowiedz
Mówcie co chcecie, ale mi na widok Aerie ciśnienie skoczyło.
Odpowiedz
Sarevok jest nawet całkiem milutki
Odpowiedz
Anomen... sexi! :>
Odpowiedz
Vaylgar i Keldorn mają wreszcie swoje zbroje. Ale jesli ta ciemna kaka z chomikiem to nowy Minsc to ktoś tu się dopuścił się niezłego gwałtu i jeszcze nam się tym chwali...
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Aerie, Jaheira bardzo fajne alternatywy, szczególnie gdyby z którąś z nich romansować. Czerwona peleryna Anomena fajnie by się komponowało po jego dołączeniu do zakonu. Reszta przyzwoita poza Minsciem, którego sam co prawda nie lubię, ale ten portret wybitnie do niego nie pasuje.
Odpowiedz
← Nowości

Nowe mody do Baldur's Gate II na SHS - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...