Najbardziej oczekiwane filmy roku 2012

Ja oczekuję:

Niezniszczalni 2
Stallone, Schwarzenegger, Willis, Lundgren, Li, Van Damme i Norris - muszę to ZOBACZYĆ! Choć jedynka mi się nie podobała.

Sherlock Holmes: Gra cieni
Nie oglądałem poprzedniej części, ale na pewno to nadrobię. Do filmu przekonał mnie zwiastun, który pokazał dużo akcji.

Faceci w czarni 3

Pierwsza część była super, druga był słabsza, jaka będzie trzecia? Liczę, że przynajmniej dobra, Will Smith to jeden z lepszych aktorów, a jego filmy są boskie (nie licząc Hancock).

Skyfall
Przyznam, że Bonda nie lubię, ale Daniel Craig mnie do niego przekonał, gdyż nie jest to bohater w krawaciku, który ma super bronie, tylko facet, który potrafi porządnie obić mordę, ale przy tym także dostać wycisk.

Mroczny rycerz powstaje
Pierwsza część jak dla mnie była słaba, Bane nie pasował do roli Batmana. Zwiastun super i jeśli druga część, która niedługo obejrzę mi się spodoba, to trzecią także obejrzę.

Avengers
(Prawie)Wszyscy bohaterowie razem wzięci w tym Thor, Iron Man itk.? Może być niezłe.

Hobbit: niezwykła podróż

Książkę czytałem (choć nie ukończyłem) i mi się nawet spodobała. Czuć było klimat tolkienowski i ten film na pewno zobaczę, tylko trzeba czekać jeszcze ten rok!

Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Morze potworów
Książka mnie zauroczyła, kocham mitologię! Film za to był tylko dobry. Niepotrzebne i irytujące zmiany na gorsze (Gdzie Ares?! itk.),a le liczę druga część będzie lepsza, poprzednią twórcy oleją. I nie bacząc na innych zrobią tę część tak, jakby "Złodziei pioruna" był w pełni zgodny z książką.

Zwiadowcy

Kocham tę serię, choć denerwuje mnie to, że autor robi teraz coraz to nowe książki, które okazują się niczym - wszystkiego da się domyśleć, znowu autor tłumaczy wszystkie rzeczy jakbym poprzednich części nie czytał, a wszystkie ważne wątki już zamknął, na dodatek każdy wróg ma być jakimś super przeciwnikiem, ale jednak przegrywa. Wracając jednak do filmów - "Zwiadowcy" mogą się okazać świetnym filmem, coś jak "Harry Potter", tylko zamiast różdżki jest łuk.

Kung fu panda 3

Kocham tego misia! Szczególnie dzięki wspaniałemu polskiemu dubbingowi i fantastycznej historii. Trzeciej części wyczekuję niecierpliwie.

Smerfy 2
Pierwsza część o dziwo była bardzo dobra. Może nie było to "Smerfy", które znałem to jednak film pokazał coś innego. Na drugą część idę w ciemno!

Trzej muszkieterowie 2

Pierwsza część była średnia, ciekawe czy druga taka będzie. Oby nie!

Alchemik: Sekret nieśmiertelnego Nicholasa Flamela

Kolejna ekranizacja mojej ulubionej książki!

Dzieci Lampy
Naprawdę muszę podziękować wszystkim twórcom filmów za to, że tak chętnie ekranizują książki!

Mass effect
Jeśli wyjdzie, a mam na myśli tutaj film, nie jakąś animację, to to będzie hit.

Gniew tytanów
Pierwsza część była niezła, więc druga część będzie pewnie jeszcze lepsza ze względu na duże narzekania.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Najbardziej oczekiwane filmy roku 2012 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...