[SWTOR] SWTOR

Hmm, czemu na meila?

EDIT:
W aplikacji było tak, że kod zmieniał się co kilkanaście sekund i musiałeś go szybko wpisać i się zalogować.
Odpowiedz
Mi security cod wysyłało zawsze na maila. Przy czym ja sobie sam konta nie zabezpieczałem, to jakieś odgórne coś.
Odpowiedz
1. Jak opuścić grupę? Kiedy przykładowo na chwilę połączyłem siły z innymi graczami, aby wykonać jakiegoś questa, a potem dalej chcę grać w pojedynkę?

2. Od czego zależy pojawianie się wpisów dotyczących potworów w kodeksie (opcja bestiariusz)? Czasem wystarczy, że pokonam kilku przedstawicieli danego gatunku i wpis się pojawia niemal natychmiast, czasem muszę ich wybić kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt nie wystarczy aby otrzymać wpis.

3. Gdzie sprawdzić jaki mam poziom poruszania się przy pomocy pojazdów? Wykupiłem 1 i 2 poziom pilotażu za cartel pointsy, ale nie widzę jakieś wielkiej różnicy kiedy prowadzę swój pojazd. Nie chodzi mi o taxi, tylko o osobisty pojazd który kupuje się u sprzedawcy za kredyty.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia sobota, 23 marca 2019, 18:06 napisał

1. Jak opuścić grupę? Kiedy przykładowo na chwilę połączyłem siły z innymi graczami, aby wykonać jakiegoś questa, a potem dalej chcę grać w pojedynkę?

2. Od czego zależy pojawianie się wpisów dotyczących potworów w kodeksie (opcja bestiariusz)? Czasem wystarczy, że pokonam kilku przedstawicieli danego gatunku i wpis się pojawia niemal natychmiast, czasem muszę ich wybić kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt nie wystarczy aby otrzymać wpis.

3. Gdzie sprawdzić jaki mam poziom poruszania się przy pomocy pojazdów? Wykupiłem 1 i 2 poziom pilotażu za cartel pointsy, ale nie widzę jakieś wielkiej różnicy kiedy prowadzę swój pojazd. Nie chodzi mi o taxi, tylko o osobisty pojazd który kupuje się u sprzedawcy za kredyty.


1. Nie grywam ostatnio zbyt często, ale bodajże wystarczy wybrać drugim przyciskiem myszy swój portret i poszukać w opcjach opuszczenia grupy. Pewnie samo /leave też zadziała, jeśli wpiszesz komendę w oknie chatu.
2. Ciężko powiedzieć, ale pewnie gdzieś da się sprawdzić postęp zdobywania wpisów. Zajrzyj do samego Codex i tam poszukaj.
3. Powinno to być normalnie w skillach w zakładce umiejętności pasywnych. Nie wiem, czy nie pojawia się także przy okazji Legacy z poziomu możliwości wykupywania ulepszeń.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
1. Tego nie próbowałem. Sprawdzę to przy następnej okazji, kiedy będę grał z innym graczem.

2. W kodeksie pisze tylko ile wpisów odblokowałem i ile jest do odblokowania np. 23/220 .

3. Tak. Znalazłem dzisiaj w umiejętnościach Legacy .
Odpowiedz
Star Wars The Old Republic ma nieuzasadnioną złą reputację od wczesnych dni i warto grać w 2021. Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w Star Wars: Legends czy nowy w MMOs w ogóle, gra jest zdecydowanie warta gry w 2021.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

SWTOR - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...