[Zwiastun] „Diablo III” – mroczna przepowiednia

@Arcodes zniszczenie kamieni dusz unicestwiło ich na zawsze koniec kropka. A jeśli moja teoria z leah się potwierdzi to wiemy jakim cudem diablo żyje po prostu ona ma w sobie część jego esencji więc zniszczenie kamienia dusz go nie zabiło.
Odpowiedz
No to Panowie/Panie brzmi bardzo ciekawie teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość ]:->i przetrwać jeszcze te pół roku.

Tak nawiasem mówiąc nie przypominam sobie aby wiedźma z jedynki pałała choćby cieniem przyjaźni do mego herosa ale to Blizz i on wszystko wyjaśni
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
Może nie pałała wcale
Pamiętaj że ten kamień prał mózgi.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Blizzard zdaje sobie sprawę, że w gry i książki narobiły takiego bajzlu w tym świecie, iż ciężko to wszystko w głowie poukładać. Dlatego też, pojawi się specjalna "Księga Caina", która uporządkuje wszystkie wcześniejsze fakty i wprowadzi sporo zmian do świata Sanktuarium. Tutaj macie przykładowe strony.
Odpowiedz
Na jednej ze stron było przetłumaczone podsumowanie Blizzcony i Q&A, a jedno z pytań brzmiało:

"
Czy Diablo jest dziewczyną?
Diablo nie jest ograniczony płcią jak w przypadku ludzi - wcześniej nie widzieliśmy go w jego prawdziwej formie.
"

to jednak oznacza, że Rogacz z Doliny Płonącej Rzeki na pewno się pojawi w Diablo 3
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
Chyba nikt nie myślał poważnie, że gra o walce z Diablo pt. "Diablo" może obejść się bez Diablo
Odpowiedz
Tj już dawno powiedzieli że w tej części Diablo zostanie zarąbany na bum cyk - cyk i to jest koniec historii mrocznej trójcy.
Ale nie koniec uni Sanktuarium.

Wtedy był boom plotek nt diablo mmo w stylu wowa
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Nie wiem czy dobrze kombinuje ale wydaje mi się że jest tak.
W piekle jest rada panów Grozy, Zniszcezenia, Pychy itd.(Ci wysuszeni na tronach) są oni braćmi i żądzą piekłem. Skoleji ponad nimi jest najpotężniejszy pan który zasiada na tronie wielkiej ciemności(pusty wielki czerwony tron) wszyscy o niego walczą. Ale kiedy mroczna trójka stała się zbyt potężna zostali wygnani. I jeszcze Azmond mówiąc nasi bracia miał też namyśli całą rade.
Odpowiedz
← Nowości

[Zwiastun] „Diablo III” – mroczna przepowiednia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...