[Filmy] Nowe materiały z ostatniego Zmierzchu


Zbliżająca się premiera pierwszej części ostatniej odsłony Sagi Zmierzch coraz bliżej, więc nikogo nie powinna dziwić nasilona kampania promocyjna.

Jej częścią są kolejne dwa spoty reklamowe z filmu. Jak to zwykle przy takich materiałach bywa, możemy zobaczyć krótkie urywki różnych scenek, w tym wyczekiwanego przez fanów ślubu Edwarda i Belli.

Pierwszy z materiałów poniżej. Drugiego szukajcie w rozszerzeniu newsa.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Poniżej drugi z nowych materiałów wideo. Czujecie się zaproszeni na ślub?

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ja to specjalnie na ten film nie czekam, ale trailer z ciekawości obejrzałam. Bawi mnie trochę ta scena łóżkowa. Rety, co tam się dzieje, aż ściany się rozpadają...

[Dodano po minucie]

O, Cou, masz równe 9k postów więcej ode mnie

Odpowiedz
Obejrzałem pierwszą część tej sagi i nie zamierzam oglądać następnych. Nie rozumiem jej fenomenu (jak zresztą większości gier/filmów/książek). Więc podziękuje!
Tak w ogóle to czekam na "Hobbita" Petera Jacksona...
Odpowiedz
Hah już widzę stada fanek Zmierzchu wpadających do kina. Co do filmu to zobaczę.Może obejrzę a może nie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dajcie mi osikowy kołek!!!! Dajcie mi osikowy kołek!!! Śmierć wysterylizowanej i lalusiowatej kopii Drakuli. Nienawidzę tej sagi bardziej niż EA a to coś znaczy! Mam nadzieję że na ten film jeszcze dłuuuuugggggooooo poczekamy(tak aż do czasu jak fanki dorosną).....
Odpowiedz
Zmierzch ma również pełno dorosłych fanek. O gustach się nie dyskutuje. Nie mogę się doczekać

~Największa

* ~Największa fanka.
Odpowiedz
← Nowości

[Filmy] Nowe materiały z ostatniego Zmierzchu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...