[W2] Mnich - pomoc

Przechodząc drugi raz wiedźmina 2 zauważyłem, że wcześniej pominąłem mnicha w karczmie we Flotsam. Obiecywał on jakiś artefakt w zamian za wygraną w kości. Grałem wygrywałem, ale nagrodę niby mi dał dopiero jak trafiłem chyba 2 pary, ale tak czy siak tego artefaktu nie mam, a w menu w dodatkach miałem wziąść kliknąć na tą stronę http://www.goodoldmonk.com/ , aby dowiedzieć się jak odebrać nagrodę, no ale tu nic o niej nie ma! To jakiś kit twórców? Ktoś wie?
Odpowiedz
CDP wie o tym błędzie. Przenosi na stronę, gdzie można sobie kupić 11 gier za 55,89 $, zaś klikając na "Click here" nieco niżej można nabyć pierwszą część gry za 4,99 $.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia poniedziałek, 10 października 2011, 09:56 napisał

CDP wie o tym błędzie. Przenosi na stronę, gdzie można sobie kupić 11 gier za 55,89 $, zaś klikając na "Click here" nieco niżej można nabyć pierwszą część gry za 4,99 $.

9.99 $ za pierwszą część. A zamierzają naprawić ten błąd?
Odpowiedz
To już pytanie nie do mnie. Błąd został zgłoszony a co z tym zrobią - wie tylko Lolth. Póki co nie widzę tej poprawki na liście zmian z wydanych patchów, ale pewnie będą kolejne, bo poprzednie zawsze coś psują
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Wiedźmin

Mnich - pomoc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...