[TESIII] Pomoce związane z przejściem gry

Zastanawiam się tylko, w jaki sposób go pokonać... Mam drugi level i nie znam się na walce. Moja broń to jakieś krótkie ostrze, czarów ofensywnych brak, a on we mnie strzela piorunami... Ale będę próbował. Najwyżej wrócę potężniejszy i będzie się mnie bał. xD
Ale jakby ktoś miał inne propozycje, to czekam. I dzięki wszystkim.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Nie ma za co. Jeszcze tam w okienku rozmowy w perswazji próbowałeś groźbę? Może ona coś pomoże Ewentualnie istnieje opcja, że pójdziesz do swojego szefa i dasz swoje 500 septimów W kilku questach się spotkałem z sytuacją, że "szefa" nie obchodzi skąd jest kasa. Może tą drogą próbuj?
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Mam pytanko (wiem że nie w temat) do czego złuzy studnia zapomnienia? Jest w bazie szustego rodu.
z gury dzienks.Pozdro xD.
Odpowiedz
1. Ortografia
2. Jest temat na forum poszukaj.

Mam pytanie: Skończyłem 2 etap budowy twierdzy Redoran. Mam uzyskać m. in. poparcie 2 członków Rady. Minera Arobara i kogoś jeszcze. 1 osoby już uzyskałem. 2 osoba każe mi zamknąć kopalnie w Calderze. Znalazłem dowody spisku uwolniłem szefa/fową niewolników i pisze w dzienniku, że kopalnie zamkną w ciągu kilku dni. No właśnie odpoczywałem już 2 tygodnie i nic. Zleceniodawca też nic nie ma do powiedzenia. Te osoby z kopalni i koło kopalni i budynku zarządcy też nic. O co chodzi? Co jeszcze muszę zrobić?
Odpowiedz
Zabrałeś niewolniczy klucz ze strażnicy i dałeś go Dahleenie z drugiego baraku niewolników?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tak. Nazywał się niewolniczy klucz z Caldery. Rozkułem wszystkich niewolników z baraków, ale nie dało się go dać.
Odpowiedz
Ale czy dałeś go tej określonej osobie. Bo nie wystarczy dać byle komu. A jak już ją kiedyś uwolniłeś to możesz zabić Stlenniusa Vibato w Biurze Spółki Górniczej z Caldery - wtedy też wydobycie zostanie zatrzymane.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Klucza nikomu nie dałem. Zapytałem się tego niewolnika z 2 baraku gdzie są dowody spisku i rozkułem ją. Potem niewolnika z 1 baraku też rozkułem następnie zdobyłem te dokumenty.

EDIT: Aha bo wolałem nikogo nie zabijać. Jak zabije tego gościa zaliczy mi członek rady questa? Jak tak to wielkie dzięki za pomoc. A jak go zabije to mam do kogoś jeszcze pójść?
Odpowiedz
No to jak dopisałem - zajmij się tym jegomościem z Caldery. W jednym z jego kufrów powinien być prawdziwy rejestr z Caldery, który warto zabrać ze sobą. Potem do Dahleeny ponownie a potem do osoby, od której dostałeś zadanie po nagrodę.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Chyba babkę muszę przywołać kodem bo już jej nie ma w baraku... Mam dokumenty, ale tej baby nie ma... Se poszła po prostu.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Pomoce związane z przejściem gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...