No cześć!

No dzieńdobrywieczór (z racji tego, że jest już ciemno), Nurni jestem, cześć i czołem. Tudzież kolanem jak kto woli.

Zarejestrowałem się tutaj za sprawą Holdena, który wcale nie wygląda jak Japończyk Znamy się z pewnego serwisu, o którym nie będę się rozpisywać bo słów szkoda. Tak czy inaczej to dzięki niemu tutaj jestem, więc jest to dla was ogromny zaszczyt, że możecie czytać moje wypociny tutaj. Możecie jemu za to dziękować hehe.

Tak pomijając mój wrodzony narcyzm i brak skromności, warto się też przedstawić. Patryk jestem i pochodzę z Zielonej Góry. Małe ale za to piękne i zielone miasteczko, z naprawdę świetnymi okolicami, dzięki którym mam inspirację do pisania i interesowania się fantastyką i sci-fi. Głównie interesuję się tematyką postapo, ale lubię też poczytać trochę fantastykę, opowiadania pełne rycerzy, krasnoludków, smoków i tego podobnych rzeczy. Tak dla odmiany po prostu.

Lubię pisać, tak dla własnej przyjemności i mam nadzieję, że wkrótce będę mógł podzielić się tym co tworzę. Na razie to będzie wszystko, może z czasem napiszę coś więcej, jeśli w ogóle to kogoś obchodzi .
Odpowiedz
Witam Obserwator z tej strony
Czym się zajmujesz w życiu? Pracujesz czy uczysz się?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Aktualnie jest u mnie śmieszna sytuacja. Szukam pracy i jest śmiesznie dlatego, bo jestem w trakcie jej zaczynania, a pracować mam w domu. Zagmatwana sytuacja ogólnie. Aż nie chce się opisywać o co dokładnie chodzi. Ale na pewno dam znać jak już coś się ustabilizuje.

Co do szkoły to jestem po Liceum Ogólnokształcącym Sportowym, a w tej chwili zamiast na studia poszedłem do zaocznej szkoły policealnej, jestem na drugim semestrze a powinienem być na trzecim ale trochę olałem przez poprzednią pracę i nie zdałem. A szkoła jest darmowa więc tak na luzie podchodzę do tego. Od czasu do czasu jeżdżę ochraniać takie modelki i babeczki co mają występy w różnych klubach i dyskotekach, rozwożę je do domu i takie tam i mam za to kasę dodatkowo. Poza tym to siedzę w domu, poświęcam ile się da czasu dziewczynie, bo mieszka 50km ode mnie i widujemy się kiedy tylko jest to możliwe.

No nie wiem co jeszcze chciałbyś wiedzieć

No mogę dodać jeszcze, że mam 20 lat i lubię ptasie mleczko z mleczną czekoladą ;P
Odpowiedz
O żesz ależ się rozpisałeś
Dobra mam kilka pytań:
Ulubiona potrawa?
Ulubiony kolor?
3 najlepsze cechy twojej osoby

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Potrawa to chyba raczej Pizza
Kolor niebieski

1.Skromny
2.Wyrozumiały
3.Super

No to chyba wszystko

edit:

Ty tak na serio z tymi pytaniami, czy robię z siebie debila właśnie?
Odpowiedz
Znając mnie to spamowałbym ci na profilu i zadawał podobne pytania
Erm co rozumiesz pod cechą "Super"
Masz jakieś zwierzę?
Wierzysz w przeznaczenie?
Od kiedy interesujesz się fantastyką?

Nie nie robisz z siebie debila

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Po prostu Obserwator musi wiedzieć wszystko o wszystkich ;P

Zaczyna się niewinnie, a potem... żartuje oczywiście
Odpowiedz
Obserwator już taki jest ;p. Nikt nie zna go tutaj tak jak ja . Uwierzcie mi xD.
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
No bo ja ogólnie jestem fajny i dlatego super. Nie jak Superman, ale w podobnym znaczeniu.
Mam czarnego owczarka niemieckiego
Wierzę w przeznaczenie
Jak mam 20 lat, to mając 12 zacząłem interesować się postapo, a to przez Fallouta. Jakoś w tym wieku przeczytałem też pierwszą Fantastykę, więc już będzie z 8 lat.

@bosiaxd

Ale masz oczowalną (żeby nie pisać oczojebną) sygnaturę hehe

@SirCaptain

Tak ale ciekawość to pierwszy stopień do piekła ;P
Odpowiedz
W jaki sposób pojmujesz przeznaczenie?
Grałeś kiedyś w D&D? Jeśli tak, to jaką postacią? Jeśli nie, to dlaczego? ;p
Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?
Lubisz ogórki kiszone, smalec i wódkę?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Nurni dnia czwartek, 6 października 2011, 21:00 napisał

@bosiaxd

Ale masz oczowalną (żeby nie pisać oczojebną) sygnaturę hehe


masz coś do mnie, hę ?! ;D co, na gołe klaty ?? xD
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Wcześniej nie wierzyłem, więc i nie pojmowałem. Teraz kiedy w sumie przez czysty przypadek znalazła mnie świetna dziewczyna, z którą mam zamiar się ożenić, zacząłem wierzyć w przeznaczenie, bo bardzo do siebie pasujemy i pierwszy raz w życiu czuję, że moje życie ma jakiś cel. Więc można powiedzieć, że przeznaczenie pojmuję jako coś, co daje ci szczęście i wewnętrzny spokój, że wszystko w życiu się ułoży i będzie dobrze. Przynajmniej uważam, że takie jest moje przeznaczenie, bo o czymś takim zawsze marzyłem i się spełniło

Nie mam pojęcia, co to jest za gra

Ostatnio przeczytałem "Konkwistę" Łysiaka, teraz jestem w trakcie czytania "Statku" również Łysiaka. I mam zamiar przeczytać wszystkie jego książki . Poza tym Marcina Wolskiego czytałem parę książek z gatunku fantastyki, i dużo opowiadań w "Fantastyce".

Smalec jest ok, ogórki kiszone tylko jak mama zrobi, a wódki nienawidzę. Ogólnie nie jestem jednym z tych, co przepadają za alkoholem.

@bosiaxd

Nie, lepiej nie. W zasadzie to się ciebie trochę boje
Odpowiedz
@Nurni

mnie ? o.O umm ... czemu ?
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
No tak jakoś hehe. Boże, taki życiorys swój dałem... Książkę piszecie o moim życiu?
Odpowiedz
sam się o to prosiłeś ;p tak to już tutaj jest ;D
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik bosiaxd dnia czwartek, 6 października 2011, 21:18 napisał

sam się o to prosiłeś ;p tak to już tutaj jest ;D


No niech wam będzie. To dla was zaszczyt, że tyle o sobie powiedziałem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Nurni dnia czwartek, 6 października 2011, 21:20 napisał

No niech wam będzie. To dla was zaszczyt, że tyle o sobie powiedziałem


tak jest, najwyższy zaszczyt. wybacz jeśli nie padnę przez Tobą na kolana ;p.
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Nurni dnia czwartek, 6 października 2011, 21:20 napisał

No niech wam będzie. To dla was zaszczyt, że tyle o sobie powiedziałem

Ano zaszczyt wielki
Nie obrazisz sie jeśli wydrukuje sobie twoje słowa, oprawie w ramkę i powieszę nad łóżkiem?
Odpowiedz
Nie ma takiej potrzeby

I nie, nie obrażę się
Odpowiedz
Jakie filmy lubisz oglądać?
Grywasz w gry komputerowe?
Jaka miałeś średnią w liceum?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

No cześć! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...