[Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira] NwN2: Gniew Zehira - solucja

po wejściu do jaskini smoków po paru sekundach wyrzuca mnie na mapę główną. o co chodzi?
Odpowiedz
czesc, mam pewien problem. mianowicie nie moge odnalezc ładunków, które przesłałem z poszczególnych miast do warowni. uzbierałem sobie masę sztabek i wydałem je w miastach na surowce, gdy osiągałem limit 15, to je wysyłałem. gdzie je teraz znajde?
Odpowiedz
Z tymi smokami to nie pamiętam, zbyt dawno grałem.

A co do karawan, to przypominam sobie jakąś napadniętą, która utknęła na szlaku i trzeba ją było ratować. Tylko czy to jest ten przypadek?
Odpowiedz
O co chodzi z tym przedwczesnym zakończeniem podróży? Jak to można zrobić?
Odpowiedz
@Harris
Przy wejściu do siedziby kupieckiej jest człowiek, u którego tworzysz karawany. U niego też można sprawdzić stan magazynu, jak również złożyć i wyjąć surowce.

@Jezid
Niejedna karawana jest napadana. Dzieje się to chyba wtedy, gdy napadną ją na Twoich oczach, a Ty jej nie uratujesz (walką), ale nie jestem pewien.
Odpowiedz
@Kawalorn Ja we wczesnym etapie drugiego aktu weszłam do Port Ilast i kliknęłam w lewym dolnym rogu na to oczko (który jest przy przycisku do odpoczywania i włączania Si postaci) i na końcu listy, która się pojawi jest opcja "zakończenie rozgrywki" i to chyba o to chodzi w przedwczesnym zakończeniu.

Nie wiem czy tylko ja mam takiego buga, ale w Port Ilast nie mogę zapisać rozgrywki (poza szybkim zapisywaniem), w ogóle nie chce mi działać w tym mieście klawisz Esc.
Odpowiedz
Fajne są te spotkania na mapie tzn złowrogie istoty co luzem chodzą po mapie w losowych miejscach na mapie
Odpowiedz
← Artykuły

[Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira] NwN2: Gniew Zehira - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...