[Serial] Dwóch i pół

Dwóch i pół (ang. Two and a Half Men) – amerykański sitcom, emitowany przez telewizję CBS od 22 września 2003 roku.

Za produkcję serialu odpowiedzialni są Chuck Lorre i Lee Aronsohn. Do tej pory powstało siedem pełnych serii Dwóch i pół, zaś ósma jest emitowana od 20 września 2010 roku w telewizji CBS. Serial osiągnął niespodziewanie duży sukces komercyjny, ciesząc się zainteresowaniem wśród wszystkich grup wiekowych. Każdy sezon w Stanach Zjednoczonych oglądało średnio 15 milionów ludzi, co zawsze dawało sitcomowi miejsce w pierwszej 20 aktualnie oglądanych programów. W Polsce nowe odcinki Dwóch i pół przyciągają przed ekrany ok. 300 tysięcy widzów, dając tym samym serialowi drugie miejsce wśród najchętniej oglądanych programów emitowanych przez telewizję TVN 7.

Od 17 sierpnia 2010 roku serial emitowany jest w Comedy Central (od pierwszego sezonu) oraz od 27 czerwca 2011 w TVN (czwarty sezon).
Fabuła

Serial koncentruje się wokół postaci Charliego Harpera, przystojnego mężczyzny z dużym powodzeniem u kobiet. Beztroskie życie Charliego zmienia się, gdy zamieszkuje z nim jego brat Alan ze swoim synem Jake'iem.
9. seria

W 9. serii, której realizacja rozpoczęła się latem 2011, Charliego Sheena (z powodu problemów osobistych) zastąpił Ashton Kutcher. Sheen za jeden odcinek otrzymywał 1.2 miliona dolarów, Kutcher otrzymuje 700 000 dolarów.



Oglądał ktoś ten serial? Co o nim sądzicie? Według mnie jest świetny. Szkoda , że Charlie Shenn odchodzi. Dostawał dużo kasy, twórcy tego serialu popuszczali mu wszystkie przewinienia (złapano go z prostytutkami, brał kokainę). Zaczął wyzywać producenta i odszedł z serialu. Jak myślicie Ashton Kutcher dobrze go zastąpi? Serial będzie nadal dobry? Według mnie zapowiada się obiecująco, ale poczekamy, zobaczymy.
Odpowiedz
Oglądam go od czasu do czasu. Pokazałem również moim rodzicom, którym bardzo się spodobał i jest wieczornym numerem 1 w telewizji. Co prawda niektóre sytuacje okraszone śmiechem widzów w ogóle mnie nie bawią, wręcz są żenujące, ale to i tak jeden z najlepszych seriali komediowych na tę chwilę. O odejściu Charliego nie wiedziałem i średnio sobie wyobrażam film bez niego.
Odpowiedz
http://gameplay.pl/ne...s.asp?ID=62099
Tu jest trochę lepiej opisane o odejściu Charliego, fabule nowego sezonu i nowym aktorze. Obejrzyj filmik pokazujący początek z tym aktorem. Nawet nieźle zaśpiewał moim zdaniem. A Jake ma bardzo fajny głos po mutacji.
Odpowiedz
Lubię go sobie czasem obejrzeć. Żarty są zabawne i przemyślane. Postać Alana i te jego zachowanie jest przesadzone, ale świetnie kontrastuje na przestrzeni pozostałych postaci. A teraz sam nie wiem;/.
Odpowiedz
@Bishin Alana to zwykle ratował Charlie. Jego teksty i zachowanie (np. romans z tą co pracowała z nim i jej matką, która dodała coś do ciasteczek) były ogromnie przesadzone. A Charlie to taki normalny, sympatyczny człowiek. A co sądzisz o tym nagraniu tej piosenki z udziałem nowego aktora i starszych niż wcześniej Alana i Jake?

Tak w ogóle to jedyny serial, w którym przynajmniej kilka razy w jednym odcinku musiałem się śmiać. Fajna była postać czarnoskórego bysiora (nie wiem jak się nazywa w serialu ani w rzeczywistości), którego córka miała romans z Jake'em.

[Dodano po 18 godzinach]

Dopiero teraz zauważyłem iż wykonania i głosy aktorów w początkowej piosence są takie same nie licząc tego nowego aktora
Odpowiedz
Kiedyś będę musiał zassać wszystkie sezony jak zrobiłem z how i met your mother. Tak to dwóch i pół znam z CC.

Cytat

A co sądzisz o tym nagraniu tej piosenki z udziałem nowego aktora i starszych niż wcześniej Alana i Jake?


Cytat

Dopiero teraz zauważyłem iż wykonania i głosy aktorów w początkowej piosence są takie same nie licząc tego nowego aktora
Odpowiedz
Witam mam pytanie w którym odcinku Alan nosi przepaskę na oku.
Dzięki!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Grzegorz dnia sobota, 17 września 2011, 14:21 napisał

Witam mam pytanie w którym odcinku Alan nosi przepaskę na oku.
Dzięki!

Jak ktoś będzie wiedział to może Ci odpowie, ale trudno wiedzieć, w którym odcinku akurat nosił opaskę w końcu większość nie patrzy na to jaki odcinek ogląda. Na dodatek "Alan nosi opaskę na oku" za dużo nie mówi.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] Dwóch i pół - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...