[NWN1] Diamentowa Edycja

Hej, założyłem ten temat żebyście mogli wpisywać wasze przemyślenia na temat Diamentowej Edycji NWN(Extra Klasyka). Nie wiem czy wszyscy posiadacze tej wersji zauważyli(ja się kapnąłem po jakimś miesiącu ) że jest ona pełna wszelakich bonusów, wystarczy po prostu wejść w przycisk Bonus panelu, który się wyświetla po włożeniu płyty(łatwo to przegapić bo gra chodzi bez płyty). Jest tam cała masa tapet, zdjęć, muzyki z gry, ale także i przeróżnych haków(modułów). Moje pytanie brzmi, czy ktoś już wypróbowywał któryś z tych modułów i co o nim sądzi.
Poza tym mam jeszcze jedno pytanko odnośnie Kingmaker'a. W poradniku znalazłem informacje o dodatkowych przygodach(Wiatry Eremoru, Na Ratunek Dziedzicowi[szkoda że nie dziewicy-mój paladyn miałby zajęcie związane z jego fachem ], Skarb Mrocznego Łowcy i Turniej Czempionów), które mają być dodatkami do głównych kampanii. Czy znajdują się one w kampaniach podstawki, Sou i HotU, czy jednak są to odrębne moduły i muszę zaimportować postać do nich. Bo jak dotąd(przeszedłem "prawie" podstawkę i całe SoU) a na takie misję nie natrafiłem.
Odpowiedz
To są odrębne moduły. Wchodząc do gry masz do wyboru podstawową kampanię, 1 i 2 dodatek oraz "inne moduły", czy tam "moduły premiowe" pośród których znajdziesz te przygody.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Ok
Oczywiście nadal można wpisywać co myślicie o poszczególnych modułach.
Odpowiedz
Dzięki za pozwolenie.

BTW, NWN jest stworzony do rozgrywek internetowych. Czy będą to tworzone na bieżąco małe przygody z pojedynczym, ale stale obecnym GMem, czy spore Persistent Worlds (pamięta ktoś Land of Nordok?), warto sprawdzić jak to działa. Polecam tylko unikać częstych exploitów - pojedynczych leveli monka w każdej postaci, spamowania maksymalizowaną Większą Burzą Pocisków Izaaka podczas Zatrzymania Czasu (notabene najbardziej chorego zaklęcia w grze, które zatrzymuje czas na CAŁYM serwerze) i podobnych idiotyzmów.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Och niema za co, bardzo proszę...
A tak na poważnie, to mam pytanie w sprawie Shadowhunta(to ten moduł, który wyjaśnia co się działo pomiędzy SoU i HotU) w wersji PL(pytanie do tych którzy w niego grali). Jest tam zadanie gdzie trzeba znaleźć kółko, sprężynę i coś tam jeszcze(bodajże śrubę). Moje pytanie brzmi gdzie jest ten 3 element. Kółko mam(od elfiego umarlaka), sprężynę też(od lali z płonącym piecem) ale tego ostatniego elementu nie mogę nigdzie znaleźć. I mam jeszcze jedno pytanie. Pewna babka(w tym samym module) dała mi zadanie oczyszczenia piwnicy z potworków i przyniesienia nieskazitelnego diamentu. Piwnica ma być pod jej biurem, ale nigdzie niema wejścia do niej(klucz dostałem). A więc pytam się gdzie to wejście i czy to zadanie możne wykonać. Z góry dięks.
Odpowiedz
A cha. Dzięki za odpowiedz. Szczerze to mi się ten moduł niezbyt podobał. Doprawdy nie wiem kto był taki genialny by wpaść na pomysł nasyłania co chwilę na bohatera bandy czarodziei posiadającej zaklęcia(każdy) ulepszonej niewidzialności, palca śmierci i zatrzymania czasu. Serio jak się ich od razu nie zabiło obszarówką to szansa na przeżycie była mała(szczególnie jak się rozbiegali - Katorga).
Odpowiedz
Ooo i nawet chyba mam go na płycie. Szkoda tylko że po angielsku. No cóż spróbujemy...
Odpowiedz
To jak w końcu z tą DE, da radę grać w anglojęzyczne mody?
Odpowiedz
Oczywiście że da się.Tylko że one są po angielsku .Jeżeli dobrze rozumiesz język to nie powinieneś mieć problemów.A z tych modów to polecam 5-częściowy moduł o drowach .Tylko nie pamiętam jego nazwy .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
To dobrze. Raz przeczytałem że nie zawsze mody ang chodzą i od tamtej chwili pytam się o te pierdółki.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Diamentowa Edycja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...