[W2] Demo, czyli przetestuj "Wieśka 2"

Dosłownie niedawno ukazało się demo Wiedźmina 2. Dla każdego, kto che wypróbować demo można pobrać tutaj.

Trzeba kliknąć na okładkę gry. Do działania wymagana Java
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Szkoda, że nie wypuścili go przed premierą, lub równo z nią, uniknęliby w ten sposób problemów z wieloma niezadowolonymi graczami. Skoro wiedzą, że gra jest wymagająca to powinni się z tym liczyć... choć z drugiej strony, może to o to chodziło, żeby wrobić jak najwięcej graczy, byle zapłacili, a demo wydali, kiedy już wszyscy wiedzieli, że bez mocnego kompa na grę w Wieśka nawet na low detalach nie ma co liczyć.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia środa, 21 września 2011, 19:45 napisał

Szkoda, że nie wypuścili go przed premierą, lub równo z nią, uniknęliby w ten sposób problemów z wieloma niezadowolonymi graczami. Skoro wiedzą, że gra jest wymagająca to powinni się z tym liczyć... choć z drugiej strony, może to o to chodziło, żeby wrobić jak najwięcej graczy, byle zapłacili, a demo wydali, kiedy już wszyscy wiedzieli, że bez mocnego kompa na grę w Wieśka nawet na low detalach nie ma co liczyć.

Wymagania sprzętowe podane były sporo przed premierą. A jeśli Twoje żale bazują na tym, że nie radzisz sobie z systemem walki, to mi pozostaje tylko współczucie dla Ciebie.
Jestem wielkim zwolennikiem Wiedźmina 2. Słowo wymagająca, którą ty odebrałeś jako poziom trudności ja napisałem z myślą o wymaganiach sprzętowych. Sam problemów z grą nie miałem, ale wiem że są ludzie, którzy mieli z nią problem pomimo, że ich komputery spełniały minimalne wymagania, zatem Twoja wypowiedź jest wynikiem zupełnie błędnej interpretacji moich słów, oraz przekonania, że albo jesteś w 100% z Wiedźminem 2 albo jesteś zupełnie przeciw niemu, bo nie umiesz grać, albo masz za słaby komputer.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia środa, 21 września 2011, 19:45 napisał

Szkoda, że nie wypuścili go przed premierą, lub równo z nią, uniknęliby w ten sposób problemów z wieloma niezadowolonymi graczami. Skoro wiedzą, że gra jest wymagająca to powinni się z tym liczyć... choć z drugiej strony, może to o to chodziło, żeby wrobić jak najwięcej graczy, byle zapłacili, a demo wydali, kiedy już wszyscy wiedzieli, że bez mocnego kompa na grę w Wieśka nawet na low detalach nie ma co liczyć.

Zgadzam się. A takich osób, którym W2 się nie spodobał lub uważają, że mogliby go odłożyć na później jest całkiem dużo. Widziałem statystyki ze steama ile osób przeszło W2 i nie były one zadowalające.
Demo rzadko kiedy odzwierciedla prawdziwą gre... Zdarza się że zalecane wymagania dema są większe.
Zamykam temat, bo tamten link nie prowadzi do dema.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
← Wiedźmin
Wczytywanie...