Łódzki Port Gier

Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki w Łodzi serdecznie zaprasza na 9 edycję Łódzkiego Portu Gier! Podczas dwóch dni trwania imprezy (10-11 września 2011) będziemy grać w najróżniejsze "gry bez prądu" - gry planszowe, fabularne, bitewne i logiczne. Łódzki Port Gier odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta. Zapraszamy wszystkich w wieku od lat 3 do 103! Wstęp bezpłatny!

Motywem przewodnim 9-ego Łódzkiego Portu Gier są... Piraci! (tak, zastanawiamy się, czy następnej edycji nie zrobić z ninja ). Będą różne "pirackie" gry, turniej "Piraci - Karaibska Flota", ba, może nawet zobaczycie prawdziwego pirata w Łódzkim Domu Kultury!

Każdy odwiedzający naszą imprezę znajdzie tu coś dla siebie - od prostych gier logicznych i familijnych, przez mniej i bardziej skomplikowane gry planszowe, aż do rozbudowanych gier strategicznych i bitewnych. Od klasyków - Szachy, Go, Scrabble - przez karciane gry kolekcjonerskie, aż do nowoczesnych gier planszowych, święcących triumfy w całej Europie. Wytłumaczymy zasady, pomożemy znaleźć współgraczy, będzie można również wziąć udział w turniejach wielu gier (tak, tak, oczywiście z nagrodami ).

Gramy w sobotę i niedzielę, 10-11 września, od 10:00 do 21:00. Na stronie imprezy (www.portgier.info) oraz na tym forum będą się pojawiały aktualne informacje na temat różnych atrakcji odbywających się na ŁPGu. Macie pytania? Chcecie się umówić na grę? Zapraszamy do pisania na tym forum oraz pisania na nasz adres (lodzkiportgier@gmail.com).
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
← Karczma

Łódzki Port Gier - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...