Radio?

Tak się zaczęłam zastanawiać - czy ktoś dzisiaj jeszcze słucha radia? Ja się ostatnio przez swojego tatę zaczęłam słuchać Radiowej Jedynki, bo zakochałam się w niej, kiedy budziłam się nad morzem w nocy i słuchałam powieści, które czytałam. Za cholerę nie jestem teraz sobie w stanie nic z nich przypomnieć, ale pamiętam, że straszliwie mnie to relaksowało. Później w ciągu dnia jeszcze na plaży słuchałam, bo było o wszystkim i o polityce, gospodarce i o książkach, muzyce, filmie, do tego jakieś tematyczne audycje (ostatnio np było o komarach, a teraz jest o poniedziałkach). A wy? Słuchacie jakiegoś radia?
Odpowiedz
Najczęściej to w samochodzie, podczas jazdy słucham radia - eske, mówią tam czasem śmieszne rzeczy, troche o meczach jak był wieczorem i puszczają fajne piosenki .
Odpowiedz
Też słucham radia. Jak idę na dłuższy czas do kuchni to włączam sobie Radio Zet, bo nie lubię tak siedzieć w ciszy. A jak jeżdżę na działkę, to załączam RMF/FM, także teraz to radio zawsze kojarzy mi się z wylegiwaniem na słońcu i relaksem

Odpowiedz
RMF słuchałam zawsze na wyjeździe nad jezioro, też mam takie miłe z nim skojarzenia. I wczoraj do pogaduch z przyjaciółką włączyłyśmy.
Odpowiedz
Lubię słuchać eski, jak jestem w Polsce, ale dość szybko mi się nudzi. Ojciec mi jakieś niekomercyjne radio, na którym nie ma w ogóle reklam ostatnio zapodawał, odbiera tylko na Podhalu... Jakaś Trójka czy coś. O.O Faktycznie, lepiej sie słucha, okazyjnie puszczą jakiegoś hita nowego, ale nie powtarzają ich do obrzydzenia, jak robi to bardzo wiele stacji.

Także polecam na Podhalu - Trójka się zwie... czy jakoś tak.
Odpowiedz
Trójka Jak nie zapomnę, zawsze słucham Niedzielno-wieczorowej audycji Piotra Kaczkowskiego - muzyka, i to nie byle jaka
Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy coraz rzadziej słucham radia. Zazwyczaj kiedy jestem w samochodzie i jadę w długą drogę to wtedy umilam sobie tak czas. Dominują w mnie dwie stacje RMF FM i Radio Zet. Chociaż na obronę pozostaje mi fakt, iż często zaglądam do radia internetowego RMF.
Odpowiedz
Nie słucham, jak już to Antyradio.
Pozostałe stacje to wszystko to samo. Te same piosenki na okrągło lecą.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
W Antyradiu też leci ciągle to samo ;P
Odpowiedz
Jeżeli radio, to tylko Trójka. Stacja będąca perłą wśród gnoju. Szkoda tylko, że czasy nocnych audycji Beksińskiego bezpowrotnie minęły...
Odpowiedz

Cytat

W Antyradiu też leci ciągle to samo ;P

Ale nie leci ten crap co na pozostałych, to przeważa.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Dość rzadko, w samochodzie, czasem w kuchni jak się zbierze więcej osób, ale to raczej jako tło. Jak byłem mały to pamiętam, że ciągle słuchałem nocnych audycji z pozdrowieniami (xD) i jakąś tam muzyczką, a potem... jakoś minęło. Jeśli już włączam, to lubię Eskę Rock.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zdarza mi się coraz częściej słuchać radia.Przeważają u mnie takie stacje jak Planeta FM Giżycko,Radio Zet i RMF FM.Wybór pada zwykle na Planetę albo RMF FM.Zetka zaczeła ostatnio mnie denerwować brakiem nowych kawałków.Planeta jest zrównoważoną stacją dla mnie.Od ok 6.00-21.00 leci muzyka taka jak w innych radiach, ale można usłyszeć rózne kawałki należące do różnego gatunku muzyki.Po godzinie 21.00 króluje muzyka techno.Plusem Planety jest siłownia(notowanie od 25 miejsca do 1)która odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 19.00-21.00.Dominują w niej utwory znanych artystów lub tych mniej znanych.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Cóż, mnie się zdarza słuchać radia jadąc gdzieś zapyziałymi busikami, a i tylko wtedy gdy zapomnę słuchawek. Nadające w moich rejonach [Kraków] stacje nie oferują absolutnie niczego co byłoby warte zawieszenia ucha.

Ale żeby nie było, radia internetowe to co innego.

Macie moje TOP 3:
http://metal.radiopanteon.pl/
http://rock.radiopanteon.pl/
http://www.miastomuzy...o,32,hardheavy

Aaa... no i jeszcze wieczorkami:
http://ponify.me/player.html
Odpowiedz
Ja słucham radia (głównie, właściwie tylko Eska Rock)często jadąc samochodem, jak robię coś w stylu sprzątania pokoju, gdy odrabiam lekcje i głównie wieczorem (pomiędzy 19, a 20 w Esce Rock leci lista NRD).
Odpowiedz
Ja słucham Trójki .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wcześniej jakoś nie słuchałem radio, nawet podczas jazdy samochodem, wolałem własne CD. Jednak mieszkając na Wildzie mieliśmy w kuchni odbiornik i po prostu nie dało się nie gotować bez muzyki w tle. Teraz, po przeprowadzce, w nowym lokum nie ma w kuchni radio i czuję się dość nieswojo, pichcąc po cichu. Nigdy bym nie przypuszczał, że się przyzwyczaję do audycji radiowych, a jednak...
Jeśli chodzi o stacje, to słucham różnych, bo nigdy nie pamiętam na jakich częstotliwościach poszczególne nadają, więc po prostu szukam piosenek, które znam. Ale moim numerem jeden jest Radio Afera z alternatywną sceną, bardzo ciekawe utwory.
Odpowiedz
← Muzyka

Radio? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...