[MA2] Mass Effect 2-Punkty Prawości

Mam pytanie... Czy jest możliwe osiągnąć maksymalne punkty prawości w grze? Bo jeszcze dotąd nigdy nie ukończyłem gry z pełną Prawością... A nie mogę skminić, jak zdobyć wystarczająco punktów prawości, do misji lojalnościowej Jack... Bo wiecznie mam zablokowaną odpowiedź żeby załagodzić kłótnie... Może ominąłem kilka misji pobocznych czy coś?
Odpowiedz
Każda klasa ma jedną umiejętność, której rozwijanie dodaje Ci punktów prawości i egoizmu. Ja osiągnąłem maksimum prawości mniej więcej przed misją zdobycia modułu Zbieraczy, po rozwinięciu tej umiejętności do końca i wybraniu wariantu (na poziomie 4), który dodaje bodajże 100% obecnego stanu.
Odpowiedz
I tak dalej nic mi nie mówi jak osiągnąć te punkty prawości... Generalnie po raz pierwszy słyszę o tym że po rozwinięciu umiejętności dodaje mi punkty prawości...
Odpowiedz
Nie do końca skumałem...
Jak mam tą ostatnią moc w tabeli gdzie mogę rozdawać punkty,i ulepszę ją do 4 poziomu,to tam mam coś wybrać? Bo ja wybrałem Komandos...
Bo nie mogę rozkminić jak to działa...
Odpowiedz
Nie ostatnią, chyba przedostatnią. Zresztą, masz oczy? To poczytaj, jaką umiejętność rozwijasz. Wszystko jest napisane. Dla przykładu, Szutrmowiec po wybraniu 'Mistrzostwo ataku' otrzymuje:

Cytat

Stopień 1

Zdrowie: +5.00%
Obrażenia broni: +3.00%
Czas regeneracji mocy: -3.00%
Heroizm/Egoizm: +20.00%

Po rozwinięciu tej umiejętności do drugiego poziomu:

Cytat

Stopień 2

Zdrowie: +10.00%
Obrażenia broni: +6.00%
Czas regeneracji mocy: -6.00%
Heroizm/Egoizm: +40.00%

A po rozwinięciu do końca i wybraniu specjalizacji Czempion ma tak:

Cytat

Zdrowie: +20.00%
Obrażenia broni: +9.00%
Czas regeneracji mocy: -15.00%
Heroizm/Egoizm: +100.00%
Czas trwania mocy: +15.00%
Odpowiedz
← Mass Effect

Mass Effect 2-Punkty Prawości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...