Organizatorium 8

Temat dla tych, którzy jeszcze ze mną nie grali i dla tych, którzy mają jakieś ogólne pytania lub deklaracje.

Nasza sesja ruszy, gdy tylko otrzymam wszystkie postacie. Każdy z Was będzie miał założony własny temat, w którym będę prowadził mu grę. Proszę POD ŻADNYM POZOREM nie zaglądać do tematów innych graczy, chyba, że chcecie popsuć sobie zabawę. Każda postać, którą napotykacie, zabijacie, ratujecie, z którą rozmawiacie, może być innym graczem i na tym polega cała radość zabawy Ponieważ część z Was wyjeżdża akurat na początku przyszłego tygodnia, gdy chciałem rozpocząć, to tym, którzy jeszcze są, założyłem / założę już tematy, by byli po swoich "prologach", dzięki czemu stracą możliwie najmniej względem innych graczy.

Nie należę do MG lubujących się w zabijaniu graczy i uprzykrzaniu im życia ponad miarę. Wszelkie zdarzenia w trakcie sesji będą możliwie najbardziej logiczną konsekwencją podejmowanych przez Was działań i sposobu ich opisania.

W trakcie sesji możecie oczywiście pytać mnie o różne rzeczy na gg, jeśli nie chcecie robić mechanicznego off-topu ("Ej, gdzie on dokładnie stał, bo nie skumałem?", "Napisałeś, że to i to, ale tzn że co?"), choć mnie nie przeszkadza, jeśli dopytacie o coś w poście pomiędzy narracją, akcją lub dialogiem.

Chciałbym wprowadzić jeden wymóg odnośnie udziału w sesji. Każdy, kto chce grać, zobowiązuje się do pisania przynajmniej (choć lepiej, by było ich więcej) jednego posta na dzień. Tym samym unikniemy sytuacji, w której inni gracze, będący aktualnie w interakcji z nieodpisującym, będą musieli czekać na jego odpowiedź. Rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu albo internetu, nie macie się bawić na gwizdek, bo ta sesja jest dla Was, ale nie gracie w nią sami Jeśli ktoś będzie sobie olewał towarzystwo lub z jakichś obiektywnych względów nie będzie mógł grać, to będę zmuszony zadecydować za niego w jakiejś sprawie, czego nie lubię.

O planowanych obecnościach, wątpliwościach i problemach ogólnych proszę pytać tutaj lub na PM, jeśli dotyczą samej fabuły i miałyby zdradzić co kto gdzie robi.

Jeśli wszystko jasne zaczniemy w przyszłym tygodniu, gdy tylko dostanę Wasze postacie i większość z Was wróci. Dam Wam znać, podsyłając linki do Waszych tematów, takich jak te Vena, Sazanki i eimyra (DO KTÓRYCH PROSZĘ NIE ZAGLĄDAĆ! Nic nie tracie na tym, że rozpoczęli wcześniej, tutaj będzie duże pole do indywidualnych popisów )
Jeśli nie wszystko jasne, to pytajcie niżej.

[Dodano po 24 dniach]

Dziś po południu wyjeżdżam na działkę i wracam zapewne w czwartek rano, więc jeśli ktoś odpowie w tym okresie będzie musiał zaczekać na odpowiedź

[Dodano po 4 dniach]

Powróciłem, bawimy się dalej.

[Dodano po 2 miesiącach]

Przepraszam za dniowe opóźnienia i braki w odpisach. Powoduje je mój iście nocny tryb życia (bynajmniej nie rozrywkowy). Dziś wieczorem zamierzam się trochę wyspać i popchnąć Wam Wasze wątki
Odpowiedz
Odpisuj w nocy
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Sesja WoD

Organizatorium 8 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...