[W2] Jaskier czy Zoltan

Kogo wolicie: Jaskra czy Zoltana

Jakier (3 głosy [20%])
Zoltan (12 głosów [80%])
Jakier vs Zoltan
Kogo wolicie? Kto jest śmieszniejszy?
Ja wolę Zoltana z tej racji, że ma lepsze kawały od Jaskra i jest krasnoludem, a tych uwielbiam.
Odpowiedz
Jak dla mnie Zoltan, bardziej dopracowany od Jaskra, lepsze teksty, a Jaskier nie był do końca taki jak bym go sobie widział.

Odpowiedz
Jaskier w W2 to jakaś kpina. Kompletny prostak, dziwkarz i głupkowaty dzieciak. Co najmniej tak się zachowywał, a w szczególności w IIakcie i sprawie jego szpiegostwa. W sumie, nie pamiętam dokładnie ale w tamtym momencie miałem go dość. Szkoda, w książce był naprawdę interesującą postacią. Miejscami jego osobowość przebijała Geralta.
Odpowiedz
Początek z Jaskrem był niezły, na wstępie wpada w tarapaty, ale później rzeczywiście to zanika, była taki mało jaskrowaty, a wydaje mi się, że w tej grze można by go nieźle wpleść w fabułę, mógłby częściej występować w questach, może czasem coś w swoim stylu namieszać, tego tu trochę zabrakło.

Odpowiedz
Ale też wygląd zmienili na gorsze. Wolałem ten z pierwszej części.
Odpowiedz
Zoltan. Ma osobowość, podejrzane kontakty i nie wystawia Geralta na niebezpieczeństwo tak jak czyni to, może nie zawsze celowo, Jaskier. Do tego nie poderwie nam kobiety
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zdecydowanie Zoltan. Jak ktoś już pisał, Jaskier traci tu "jaja". Niby ma być zabawny, ale słabo to wychodzi. W dodatku jest postacią bardzo daleko-planową, przez nie ma on większego wkładu w grę. Zoltan jest o wiele bardziej interesującą postacią (czego w jedynce powiedzieć nie mogłem).
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja nie głosuję, bo z chęcią zaznaczyłabym obydwu . Zoltan jest świetny (już w książkach o "Wieśku" mi się podobał), ale Jaskra też uwielbiam. Zoltan jak każdy krasnolud lubi wypić rzuca świetne teksty, a Jaskier ... to Jaskier :3. Szkoda, że nie mają większej roli w serii .
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Jaskier.
Bo Zoltan to krasnoludzka sztampa. Takie Zoltaniątka to były w Neverku 2, Baludrku itd
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Zoltan jest bardziej pomocny i rozumny. Jaskiej jest głupkowaty i rzuca sucharami Jaskier jest sam w sobie śmieszny jako postać.
Odpowiedz
Jaskier to kompletna porażka w Wieśniaku2...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Dwarf ofkorz
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Wiedźmin

Jaskier czy Zoltan - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...