[MA2] DLC

Czy moze mi ktos jasno wytlumaczyc z czym i jak sie je te DLC

Z tego co wiem to sa dodatki dogry. Zainstalowalem je sobie i pojawila mi sie nowa opcja dossie wetetan i misja szukania zeda.
Moje pytania sa nastepujace. Czy te dodatki , lepiej jak sie je wgra na poczatku gry, czy to nie ma znaczenia.
Czy one sie pojawiaja jakos powoli, czy od razu. Np misja z handlarzem cieni, ja jej nie widze od razu, ale moze musze poczekac ?

A i tak przy okazji gdzie tego Zeda na tej Omedze mozna znalesc ?
Odpowiedz
Zaeed jest prosty do znalezienia, po zainstalowaniu dodatku wystarczy poleciec na Omege i pojawi on sie w korytarzu, ktory prowadzi do wejscia do klubu i innych zakatkow tego pieknego miejsca. No trudno go nie zauwazyc po prostu.

Poza tym, dodatek jest jeszcze z Kasumi. Jesli o nia chodzi wystarczy przeleciec sie na Cytadele i 'porozmawiac' z jedna z reklam, na ktorej pokazuje sie jej wizerunek. Zwraca na siebie uwage tak perfidnie, ze tez trudno ja przegapic.

Po przyjeciu obydwu postaci do swojej zalogi w naszym dzienniku pojawia sie dwa nowe zadania - chodzi dokladnie o to samo, co u innych naszych towarzyszy. O zdobycie zaufania i lojalnosci. Misja Zaeeda pojawia sie dostepna od razu z tego co pamietam, a Kasumi chyba troszeczke pozniej. Albo mozliwe, ze tez od razu... W kazdym razie, wszystkie szczegoly znajdziesz w pokladowym dzienniku.

Nastepne dodatki to Arrival (wiezienie batarian, do ktorego jestesmy poslani, zeby uratowac pania doktor jakas-tam), The Lair of the Shadow Broker (razem z Liaara tropimy Shadow Broker'a) i jeszcze jest Overlord (misja powiazana z eksperymentami Cerberusa).

Z trzech tych 'wlasciwych' dodatkow Overlord jest najmniej wazny. To tylko taka misja poboczna, chociaz historia jest naprawde ciekawa.
Decyzje podjete w Arrival beda nas scigac w ME3, co zapowiedzial juz Casey Hudson, bo jest to powiazane z poczatkiem trzeciej czesci.
Nie zmienia to jednak tego, co dzieje sie w ME2 poza tym, ze jesli wykonujemy misje juz po pokonaniu Zbieraczy, to pogadamy sobie ze Zniwiarzem, a jesli przed atakiem na baze Zbieraczy, to na koncu misji pogadamy z Harbingerem, czyli naczelnikiem Zbieraczy.

Wykonanie misji Shadow Broker przed czy po ataku na baze Zbieraczy ma, z tego co wiem, male znaczenie i te dwie mozliwosci roznia sie tylko troche dialogiem, jaki mozemy przeprowadzic z Liara po wykonaniu zadania. Wszystko i tak mniej wiecej konczy sie tak samo.

Takze, wydawac pieniadze i kupowac niepotrzebne dodatki, ktorych glowne decyzje i tak bedziemy mogli wybrac na poczatku ME3, jesli nie bedziemy mieli swojego sejwa z poprzednich gier!
Odpowiedz
Dziekuje bardzo Eirin za szybka i dosc dokladna odpowiedz, jednak nie na wszystko dostalem odpowiedz.

1. Czy instalujac dodatki od razu je widze, czy nie. Ja tylko widze teraz misje z zeadem i nic wiecej a zainstalowalem wszystkie. Czy bede je widzial pozniej, czy powinny byc od razy wszystkie.
2 Co do Zeda to jestem albo slepy albo coz, on musi byc bardzo maly , bo ja nikogo nie widze. Zaczelem grac jeszcze raz po przejsciu gry.
Wszyscy przezyli ok i ok doladowalem dodatki i coz znowu idzie jak krew z nosa. Tak jak w misji z jakimis tam dokumentami, nigdy nie znalazlem tych asari w tej cytadeli ?

Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz

Ok Zead znaleziony, wydaje mi sie ze musialem zrobiec najpierw misje Garusa i Mardina, bo wczesniej jakos go nie widzialem, ale coz moze za szybko bieglem ?

Ovni, zarejestruj się u nas. To nie boli, a wręcz daje kilka ciekawych opcji, które uprzyjemnią Ci korzystanie z naszego serwisu. No i ja nie będę musiał co rusz łączyć Twoich postów - Tokar.
Odpowiedz
Spotkanie Zaeeda nie zalezy od punktu, w ktorym jestesmy w grze. Ja go spotkalam od razu po zainstalowaniu dodatku.

Instalujac dodatki od razu je widzisz. Pojawia sie jako nowe zadania w dzienniku pokladowym. Jesli kupiles tylko Zaeeda, to tylko on bedzie dostepny. Reszta dodatkow sprzedawana jest oddzielnie. Nie wiem, czy to odpowiedz na twoje pytanie? :?

Po zainstalowaniu dodatku z Zaeedem, gdy wchodzimy na Omege na naszej drodze w korytarzu pojawi sie taki oto gosciu: http://www.youtube.co...?v=EhN-kl5Z1aE Ja posiadam wersje angielska gry i nigdy nie mialam problemu z tym, moze w wersji polskiej jest nieco zamieszane. D:
Albo fakt, za szybko biegles. xD Chociaz po podejsciu do niego automatycznie uruchamia sie filmik.

W jakiej misji z jakimi dokumentami? Chodzi o asari na cytadeli, ktore potrzebowaly lewych papierow, zeby stamtad odleciec czy o asari, ktore mozna bylo wkopac za sprzedawanie towaru na lewo na Ilium?
Odpowiedz
O witaj Erin.

Zainstalowalem wszystkie dodatki, mam ich 10. Niestety tylko Zeda mialem w dzienniku pokladowym i zadnych innych dodatkow nie widze. Ale z tego co piszesz to pewno musielem zle zainstalowac, lub u mnie nie dzialaja, skoro musza sie pokazac od razu.
Zeda znalazlem ale wiesz musialem kolo niego przechodzic conajmniej trzy razy, i go tam nie widzialem. Zrobilem misje Garusa, czyli go zrekrutowalem, potem Mordina i dopiero za trzecim razem jak wszydlem do korytarza to od razu go zauwazylem, wiec moze pokazal sie jako ostatni po Garusie i Mordinie, coz najwazniejsze ze jest.

Misja z asari to te ktore sa w cytadeli innej misji nie mialem ( chodzilo o zgubione dokumenty, czy jakos tak )

Coz widze ze z moimi dodatkami to lipa, ale nie mozna miec wszystkiego, moze czas przestac grac i sobie odpoczac.

W kazdym razie dzieki Eirin, jeszcze raz
Odpowiedz
Hmmm... Wypowiem się na ten temat tak:
DLC są potrzebne, bo ta akcja toczy się wtedy pomiędzy ME2 a ME3, i masz bodajże misję z Handlarzem Cieni, w której uczestniczy Dr. Liara T'Soni.
Również zdobywasz dwie osoby do drużyny, które będą uczestniczyć w części Trzeciej gry, bądź będą tylko przelotnie...
Również można dokupić Patch'e do Mass Effect 2, i wiele różnych broni, oraz Zbroję Cerberusa...
Masz misję dodatkową-
-Zbadaj wrak Normandii(Musisz odnaleźć 20 Nieśmiertelników Swojej byłej załogi, i przekazać je rodzią zmarłych)
-Hefajstos(Polega na odnalezieniu Artefaktu Protean, i zdobywaniu innych artefaktów)

DLC nie jest aż tak złą sprawą. Kosztowna troche, ale opłaca się... Zwłaszcza dla fanów tej gry.
Odpowiedz
← Mass Effect

DLC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...