[Torment] Wywala przy wejściu do kilku lokacji

Czy ktoś instalował PL patch by Khron. Wszystko było ok dopóki nie dotarłem do Niższej Dzielnicy i Dzielnicy Urzędników. Wyskakuje błąd [Wystąpił problem z aplikacją PT i została ona zamknieta] przy wchodzeniu do sklepu Vriszki, apteki i wieży oblęzniczej Może ktos cos poradzić?? Nie wiem czy to wina Patcha dla wielu osób śmiga bez zarzutów.
Odpowiedz
To wina tego, że nie doczytałeś. Po zainstalowania tego patcha należy wziąć nową grę. Też tak miałem na starych savach, ale jak zainstalowałem i wziąłem nową grę było ok.
Odpowiedz
Doczytałem. Po instalacji zacząłem nowa grę. Pojawiły się nowe dialogi Z Mortem itd. Do Wieży już mi się udało wejść. przy poprzedniej próbie pojawili się w środku ale gra stanęła i wyskoczył błąd. Tym razem bez zgrzytów. Wciąż nie mogę dostać się do sklepu Vriszki i Apteki Pestla zaraz po dojściu do końca paska wczytywanie robi się czarno i wyskakuje błąd. Te raporty błędu nic mi nie mówią więc jest kicha.
Odpowiedz
Hmmm może tego patcha źle zainstalowałeś. Jeśli wszystko dobrze zainstalowałeś to ja nie wiem w czym problem.
Odpowiedz
Jaką masz wersję gry? Z Legend RPG, czy też inne wydanie?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wydanie 4 CD w rozkładanym pudełku. Podejrzewam że to pierwsze wydanie
Odpowiedz
Hmm... No może w tym jest problem. Chociaż wydanie 2 CD raczej nie różni się od tego 4-płytowego zawartością, po prostu jest bardziej skompresowane, więc nie powinno być zgrzytów. Jaki system operacyjny?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
W pliku "Czytaj to" tego patcha był opis pełnej instalacji dla wersji 4 CD i 2 CD. Zainstalowałem krok po kroku tak jak tam napisano. Mam Win XP Home Edition z SP 3
Odpowiedz
Spróbuje chodź to miało pomóc na błędy w grafice. Może pomoże na problemy z doczytywaniem lokacji. Wychodzi na to że w tym sklepie jest coś z czym mój komp ma problemy. Ten patch dodaje kilka przedmiotów do sklepu może tu tkwi problem. I mi błąd wyskakuje. Któż to wie?

Wyłączenie direct draw nie pomogło
Odpowiedz
Mam taki sam problem, ma ktos na to jakis sposób?
Odpowiedz
Zalazłam rozwiązanie! Na czas wejścia do sklepu czy apteki trzeba odinstalować mody Widescreen i GhostDog's PS:T UI. Nie zauważyłam komplikacji z wczytywaniem save'ów po usunięciu modów, więc sposób jest raczej bezpieczny
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Wywala przy wejściu do kilku lokacji - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...