[MA2] Kilka roznych pytan

Witam wszystkich forumowiczow

1. Czy ta gra faktycznie robi tylko kilka sawe, i zeby moc sie cofnac dalej trzeba je sobie przegrywac do innego folderu.
2. Czasem przy dialogu pojawiaja mi sie szare odpowiedzi i nie moge ich uzyc ? Co za tem idzie nie moge ukonczyc zadan ktore juz raz ukonczylem. Teraz gram od nowa i jakos nie moge ich zrobic ( dosie medical osodnikow na ilium i uwolnienie niewolnika carian ) ?
3.No to chyba jak narazie tyle. Dziekuje za kazda podpowiedz

Dziekuje
Odpowiedz
1. Nie wydaje mi się że tak nie jest, gra robi swoje save'y ty możesz robić swoje.
2. Zależy to od twojej postawy, widocznie nie jesteś dostatecznie dobry/zły, żeby użyć tej odpowiedzi.

Odpowiedz
1. Możesz robić tyle save'ów ile chcesz.
2. Sosna ma rację, musisz zdobyć odpowiednią ilość procent renegata lub idealisty, wtedy uzyskasz dodatkowe linie dialogowe.

Odpowiedz
Dziekuje, za odpowiedz.

Co do 2 pytania to ok chyba tak jest.
Co do 1 to nie wcale tak nie jest bo przez to musialem zaczac gre od poczatku.
Naciskam w grze automatyczne save F6 od czasu do czasu robie sam sove.
Po 50 h grania mialem tylko 6 seve, dwa, trzy pierwsze z okolo 9 h i 10 h grania reszta to 48, 49, 50 itd.
Caly srodek wycielo. Teraz przerzucam sam katalog z save, bo w razie czego mam jakies wyjscia.
Nikt nie odpowiedzial co do skonczonych zadan
Nie moge zrobi tych badan medycznych na ilium i tych zaginionych doc
Niby zadanie sie wyswietla ale tych panienek od doc nie ma a tej emisariuszki za Chiny nie moge przekonac

Mam jeszcze dwa pytania.

Dlaczego mam Jacka nie lojalnego ? Wykonalem jej misje. Moze dlatego ze ujelem sie za Miranda podczas ich klotni.
Jezeli to dla tego to po tym co dlaniej zrobilem , to niezla ....eh

Gdzie mozna znalesc legiona, bo juz nie pamietam a nie chce miec go znowu na koncu bo nawet sie nim nie nacieszylem ?

Dzieki za podpowiedzi
Odpowiedz
1. Jack możesz mieć nawet nielojalną jeżeli podczas jej kłótni wziąłeś stronę Mirandy.Zaufanie możesz odzyskać wybierając kwestie prawości lub egoizmu.
2. Legiona znajdziesz we wraku żniwiarza.Ta misję dostajesz po wizycie na statku zbieraczy ale przed jej wykonaniem radziłbym ci upewnić się że całą ekipę masz lojalną.

Pozdrawiam

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dwieki obserzqtor,

a)Co do Jack to ona wcale nie chce ze mna rozmawiac, stali mi mowi zebym poszedl sobie do Mirandy.
b)Co to jest ten DLC, czy jak mu tam, domyslilem sie ze to kakis dodatek do masss ef II Jaka misja z handlarzem cieni.
c)Pytanie czy go trzeba kupic jak gre ?
d)Ogolnie wiem, ze sa juz misje ktorych nie mozna skonczyc w grze jak sie cos zle zrobi ( kolektor i dokumenty medyczne na ilium )
Odpowiedz
a) Powinieneś móc jakoś przekonać Jack widocznie tak mi się zdaję że masz albo za mało prawości lub egoizmu
b) DLC nazywa się "Lair of the Shadow broker" lub jak wolisz Kryjówka handlarza cieni.
c) Nie.Można go ściągnąć z http://social.bioware.../page/me2-dlc. Kosztuje on 800 punktów Bioware. Możliwość zakupienia DLC jest po zarejestrowaniu gry na stronie social bioware.Aby go pobrać należy oczywiście zmienić język forum na angielski.
d) Jasne, że są misje, których nie można skończyć po tym jak się coś źle zrobi.

Pozdrawiam

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Witam

Dziekuje za odpowiedzi
Wlasnie skonczylem gierke, wiem, ze troche pozno ( prawie rok po premierze ale lepiej pozno niz wcale )

Powiedzcie mi jasno i dobitnie o co chodzi z tymi DLC
Z tego co widzialem to trzeba je kubic za punkty a punkty ma sie za kase, wiec dlc trzeba kupic za kase.
Teraz prosze powiedzcie jakie kupic, ja mam ich tam kilka, jakis z kasumi i z handlarzem cieni.
Czy te dlc trzeba zaladowac przed skonczenjiem gry, czy przed, czy nie ma znaczenia ?

Ps cos jest nie tak z tym forum bo nie widac co sie pisze ( wchodzi na inne zakladki )

Ok co do forum to mam tak na IE na firefoxie jest ok / sprawa zalatwiona.

Mam jeszcze kilka pytan. Jezeli ktos by byl laskawy to bardzo dziekuje za podpowiedzi.

1. Przeszedlem wlasnie gre.Sciaglem sobie wiekszosc DLC i teraz pytanie:

a) czy mam zaczac gre od nowa, ale nie widze sensu powtarzac te same misje te same lojalosciowki robic itd.
Mozna grac i robic juz tylko DLC, w takim wypadku bedzie tak jak by gra sie jeszcze nie skonczyla
Jednak widze ze wszystkie medale ( odznaczenia ) mam znowu na szaro, tak jak by byly nie zrobione ?
Wiec w jaki sposob moge je zrobic skoro mam juz cala zaloge i sa lojalni ??? Moze cos przeoczylem z tymi DLC, moze trzeba zaczynac gre od nowa ?
Troche tak glupio miec wszystko puste ?

b) czy te nowe zbroje maja naprawde jakis wplyw na gre ?

2) Legion Na you tube widze rozne filmiki z legionem, jak np rekrutuje Thali itd. Jezeli moje rozumowanie jest dobre to:

a) Misja Legiona to jest ta misja z modulem
b) owszem jest ona dostepna w miare szybko
c) Po tej misji z Legionem ja mialem tylko czas na zrobienie jego lojalosciowki i potem gra jak by sama sie toczyla.
Filmik z porwaniem zalogi i od razu misja ratunkowa ( zwana przez niektorych samobojcza )
d) Wiec jezeli widzimy Legiona w innych misjach to znaczy ze ktos nie polecial od razu na ratunek zalogi i wtedy praktycznie nie jest w stanie
uratowac wszystkich. Czyli wszystkie filmiki z Legionem jak jest to praktycznie zaloga spisana na straty, czy dobrze mi sie wydaje, czy tylko
wydaje ?

Dzieki za odpowiedzi.
Odpowiedz
Ovni myślę że w DLC można się spokojnie bawić po skończeniu głównego wątku więc nie widzę w tym problemu.Dlaczego nie widzisz sens grania w ME2 jeszcze raz?W grę można przejść w różny sposób np.grając postacią kobiety, rozgrywając wątek romantyczny itd.Co do twojego problemu z osiągnięciami to nie wiem co można dokładnie poradzić.Ja takiego problemu nie miałem.Zagraj jeszcze raz co ci szkodzi.Chyba masz wakacje co?
Jeśli chodzi o Legiona to :
a)tak misja zwerbowania Legiona to misja z modułem
b)jak tylko zrobimy misję na statku zbieraczy
c)jeżeli zrobisz 1 misję po porwaniu załogi raczej nic się nie stanie.Jak będziesz wykonywał kolejne z porwanej załogi przeżyje tylko doktor Chakwas(poprawcie mnie jeśli się mylę)
d)Tu masz rację dlatego myślę, że Legion pojawiający się w filmikach na you tube był już z Shepardem albo z Shepard(kobieta) po wątku głównym czyli zniszczeniem/zachowaniem bazy zbieraczy

Pozdrawiam

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
No cóż, Obserwatorze, nie jestem takim samurajem jak ty, żeby w to grac kilka razy._Może to właśnie źle. Jednak jak pomyślę, że znowu bym musial obracac tymi planetami i strzelac sondami, zeby potem znowu ulepszac, co juz zostalo dawno ulepszone, hmm ..... Granie dziewczyna, nieeee. Nie mam nic przeciwko dziewczyna, wrecz przeciwnie ale ja czasem sie identyfikuje z postacja z gry a z dziewczyna troszke by mi bylo ciezko. Poza tym moze kilka filmikow bylo by troszke innych ale reszta w 90 % ta sama i znowu te krecenie tymi planetami Coz zostala mi jeszcze misja handlarza cieni i pewno poczekam na Mass 3. Zdziwily mnie tylko te odznaczenia puste, ale nie wiem czy to koniec gry na to wplynal, czy doinstalowanie dodatkow.

P.S Jak czyta ten post jakis stworca, to przydala by sie tu funkcja edytowania postow. Mozna by bylo co nieco poprawic.
Odpowiedz
Ha ha przyznaję, że rozbroiłeś mnie Ovni.Jeżeli ukończyłeś grę to powinieneś dostać bonus w postaci dodatkowej mocy oraz większych ilości surowców.Ja samurajem?Ha ha dobre.Jeśli chodzi o moje granie w ME2 to gram 2 razy pod rząd a później robię 2-3 miesiące przerwy i znów wracam.Po to kupuję gry aby móc się w nie bawić jakiś czas.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Mass Effect

Kilka roznych pytan - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...