Ogólnie prace

Jako, że jak każdy student o słusznym podejściu, rozwijam swe hobby w okresie który wymaga wzmożonego poświęcenia uwagi nauce, to mam w przysłowiowej "szufladzie" kilka prac, z którymi się podzielę z tym zacnym gronem. Jedne gorsze, inne lepsze, ale mało co jest tu kompletne. Niektóre to pierwsze kroki rysowania w photoshopie itp. Niektóre starsze inne nowsze, jak wiadomo - liczę na to, że coś przypadnie do gustu!

- pierwsza próba z photoshopem : )

- ta sama postać, ale już papier i ołówek ; )
Odpowiedz
Pokaż laskę z cyckiem, to moja faworytka : D
Odpowiedz
Ostatnia praca super, klimatyczna i ciekawa. Kobieta ta przypomina mi bohaterkę jednego opowiadania F. W. Kresa w jego książce "Piekło i Szpada".
Odpowiedz
Dopiero po drugim rysunku, domyśliłem się, że narysowałeś Illidana Pierwszy strasznie nieczytelny. A kobieta z cycem zaiste, podchodzi pod, przynajmniej mój, gust
Odpowiedz
Generalnie myszką nie jest najłatwiej rysować na komputerze, a nie jestem takim pasjonatem by inwestować w tablet ; p

- i jeszcze takie tam szkice, teraz staram się zrobić coś porządniej i za cel obrałem Neda Starka, ale póki co wstyd gadać : P Chciałem wstawić też to co pisałem, ale wpierw trzeba odnaleźć coś wśród tego bałaganu.
Odpowiedz
Dwa pierwsze wyglądają prawie jak Ty i Mimi oraz Ty gitara ;p
Odpowiedz
Ano, do-kła-dnie.
Jako, że pojutrze mam ostatni egzam i witajcie wakacje, to pokuszę się by znowu coś tu wrzucić : P Tym razem żadnej photoshopki, a to co parę miesięcy temu na papierze popełniłem... bo jak chciałem wlepić tekst, to odkryłem, że dawno go nie ruszałem i nie pracowałem nad nim i jakoś nie chcę ryzykować ortami itp. ; p

- trupki

- elfiki (@down: nocne elfy, jak te w warcrafcie, one mają chyba nawet dłuższe uszy : P)
Odpowiedz
O, tego drugiego nie widziałam. Jako, że co do pierwszego swoje zdanie wyraziłam, to komentarz teraz pominę. Ale drugie... ładne, ładne ; > tylko te uszy, jak na mój gust stanowczo za długie ; )
Odpowiedz
Tia ; p A teraz coś co nie będzie postaciami fantasy, najstarsze z rysunków i w sumie swego czasu siedziałem trochę nad nimi gapiąc się na oryginału jak głupi. Sami ocenicie efekty. Przepraszam za jakość, ale wtedy nie mogłem robić zdjęć rysunków inaczej jak aparatem z telefonu : P (Dziw, że udało mi się je znaleźć)

- Jimmy Page

- to miał być Robert Plant, ale za cholerę nie potrafiłem tych jego loczków zrobić ; p

[Dodano po 6 miesiącach]

ku pamięci Roberta Baratheona ; p
Odpowiedz
- uwielbiam wklejać coś czego nie chciało mi się dokończyć : )

- oraz herb Targaryenów

(I w końcu zredukujcie mi te procenty god damn it xD)
Odpowiedz
Rysunki ołówkiem ładne, większość linków nie działa, więc i moja wypowiedź w tym poście nie będzie zbyt rozwinięta
Odpowiedz
← Fan Works

Ogólnie prace - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...