„Mass Effect 3” i śmiechu warta obsługa Kinecta


mass effect 3

Do premiery „Mass Effect 3” pozostała jeszcze kupa czasu, a BioWare dopiero zaczyna lansować swoją niebywale dochodową i dojną krowę. Kanadyjczycy, wedle założeń nowej polityki informacyjnej, nie rozpieszczają swoich fanów i umiejętnie filtrują fakty, które są przesyłane do wiecznie ciekawskich mediów oraz spragnionych graczy. Szczerze pisząc, trochę mnie to cieszy, gdyż nawet te ochłapy, którymi dzielą się z nami chłopcy z Edmonton, wywołały już u mnie całą paletę uczuć – irytację, zdumienie, szacunek, wesołość, nadzieje, zakłopotanie, przygnębienie. Mógłbym wymieniać dalej i szafować przykładami, tylko po co? Skoro sami pewnie przeżywacie podobne emocje.

Rozpoczęły się w końcu długo wyczekiwane targi E3, prawdziwe święto całej branży elektronicznej rozrywki i wszystkich graczy. Wedle obietnic BioWare miało zaprezentować na nich materiał, który teoretycznie zwalał z nóg i zapierał dech w piersiach. W sumie nie kłamali – spazmatyczny śmiech spowodował, że błyskawicznie padłem na ziemię i nie mogłem złapać oddechu. Lojalnie jednak ostrzegam, że niektórzy mogą poczuć się urażeni.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Ojej… naprawdę nie dało się mniej nachalnie ukazać małej umowy z Microsoftem? Mikrofon za 600 zł.? Serio? Tylko na tyle stać twórców „Dragon Age: Początek” czy „Baldur’s Gate II”? Ten sprzęt daje przecież tyle możliwości! Poza tym od zawsze marzyłem, żeby krzyczeć do telewizora, iż ktoś jest ostatnią nadzieją Krogan…

Ja wszystko rozumiem, nowe technologie i ukłony w stronę mainstreamu, ale jak decydujecie się na takie kroki, to zróbcie to przynajmniej porządnie, a nie znów na pół gwizdka. Istnieje coś takiego, jak elementarny szacunek dla konsumenta, czego powinniście się nauczyć po wpadce z „Dragon Age 2”.

PS. Walka wręcz wygląda całkiem smacznie, a tytuł graficznie prezentuje się nieźle, więc szczęśliwie nie wszystkie nowości są fatalne.

Odpowiedz
Nie wiem jaki link dodales Tokar, bo mi sie filmik nie pokazuje, ale jak na razie obejrzalam tylko trailera z ME3, ktory dodali na oficjalnym koncie ME3 na facebooku (mam nadzieje, ze sie nic nie stanie, jesli dodam link dla urozmaicenia newsa): http://www.youtube.co...layer_embedded Ten omni noz, o ktorym pisalam jest WYPASIONY!

"What's the plan?"
"We fight or we die, that's the plan!" Mwaha!

Obejrzalam rozszerzone demo umieszczone tutaj: http://www.gametraile...-effect/714901 'Fajnie' przeskakuje z ukrycia do ukrycia. Uuuu... pokazali "Guardiana" Cerberusa jak szedl z tarcza. Shepard strzela, strzela... i zycia gosciowi w ogole nie uchodzi. Faktycznie kurcze trzeba nieco taktyczniej do tego podejsc i strzelac w odpowiednie... 'miejsca'.

Ksiezniczki krogan twarzy nie pokazali, ale jej tekst mnie rozwalil "Wrex nie moze trzymac lap z daleka od plodnej samicy, na pewno sie pojawi".

Z tego, co ja zrozumialam, to Kinect bedzie dostepny w wersji kolekcjonerskiej? A niech se bedzie, mi to nie przeszkadza. Chetnie popatrze na chlopaka siostry, ktory na pewno ja kupi i bedzie wydzieral sie do mikrofonu. Ja sie zadowole graniem na zwyklym komputerze, glos Sheparda wystarczajaco mi sie podoba i oprocz swoich krzykow wojennych, nie musze do niego niczego dodawac.

E tam. Jak dla mnie BOMBA!

P.S Czy mi sie wydaje czy Bioware mowilo, ze wygladu Sheparda nie da sie zmienic? Jakos wyglada... nieco starzej na gameplayu. Taki biedny, zmeczony...

[Dodano po 3 godzinach]

Acha, i jeszcze jedno: http://www.youtube.co...?v=k1562m_wUIk
Odpowiedz
No to ja mogę chyba tylko już dorzucić oficjalną podstronę ME3 na stronie Bioware, na której widnieje wspomniany przez Eirin nowy trailer (a nie gameplay;p) i coś, co Tokar chyba pokocha z całego serca, czyli BioWareTV;p Teraz będzie zawsze na bieżąco, aż do bólu;p
Odpowiedz
Pomieszaly mi sie linki. Cicho. Za bardzo sie podekscytowalam.

I cos mi sie wydaje, ze zrujnowales Tokarowi dzien wlasnie...
Odpowiedz
Duża prośba. Wysyłajcie mi te wszystkie filmiki via PM, bo się straszny bajzel robi (zaczynacie się powtarzać, chociażby) - obiecuję, że będę wstawiał na bieżąco
Odpowiedz
← Nowości

„Mass Effect 3” i śmiechu warta obsługa Kinecta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...