[W2] Spis zbroi

Pracowałem nad pełnym spisem przedmiotów w Wiedźminie 2 na wzór listy z BG2, ale chwilowo nie mam warunków i mogę opublikować tylko spis zbroi z gry.

Słowem wstępu

Nieliniowość gry sprawia, że niemożliwe jest zdobycie każdej zbroi przy danym przechodzeniu gry, bo niektóre dostępne są tylko po wybraniu odpowiedniej ścieżki. W spisie podałem nazwy zadań (w "..."), aby łatwiej było odnaleźć dany przedmiot przy okazji wykonywania danego questa. Dopisek "DLC" oznacza, iż dany przedmiot otrzmujemy po instalacji DLC (obecnie zawierają je oficjalne patche, można je pobrać ze strony gry także osobno). Jeśli jakiś pancerz przeoczyłem, to proszę o cynk - dopiszemy do listy.


Zbroje

Ciężka skórzana kurtka - schemat u Żegoty, Bilunga, Flotsam

Dearg Ruadhri - schemat u Falasa w Loc Muinne

Elfia zbroja - ciało elfa z Wiewiórek w I akcie

Kaedweńska skórzana kurtka - Lasota, Dolny Obóz Kaedwen

Kaedweńska skórzana zbroja - ciało w jaskini pod burdelem nieopodal obozu Kaedweńczyków, ("Gdzie jest Triss Merigold")

Kurtka Niebieskich Pasów - DLC

Kurtka z utwardzanej skóry - Żegota, Bilunga, Flotsam

Lekka skórzana kurtka - Żegota, Bilunga, Flotsam

Lekka skórzana zbroja - schemat u Żegoty, Bilunga, Flotsam

Pancerz Kejrana - po zabiciu wspomnianej bestii

Pikowana skóra - Żegota, Bilunga, Flotsam

Skórzana kurtka - rozpoczęcie nowej gry bez save'a z W1, schemat u Żegoty, Bilunga, Flotsam

Zbroja Astrogarusa - ogród Loredo we Flotsam

Zbroja Drauga - schemat u Lasoty, Dolny Obóz Kaedwen

Zbroja Kruka - save z pierwszej części gry

Zbroja Łowcy - nagroda od trolla ("Kłopoty z trollem"), schemat u Thoraka w Vergen

Zbroja Seltkirka - Vinson Traut ("Teoria spisku") lub Filippa Eilhart ("Wieczna bitwa")

Zbroja Vranów - schemat w kanałach pod Loc Muinne ("Rzeka tajemnic")

Zbroja Ysgith - kanały pod Loc Muinne ("Rzeka tajemnic")

Zbroja z Ban Ard - jaskinie pod burdelem nieopodal obozu Kaedweńczyków, odnoga z golemem oraz DLC "Tajemniczy kupiec"

Zbroja z Mahakamu - obóz Nilfgaardczyków nieopodal Obozu Kaedwen ("Gdzie jest Triss Merigold); po wybraniu drogi przez jaskinie

Zbroja Thyssena - nagroda od sukkuba za zabicie elfa ("Z drżącym sercem")

Zbroja z Tir Na Lia - Bras z Ban Ard w Loc Muinne

Zbroja z Ys - schemat w kanałach pod Loc Muinne ("Rzeka tajemnic")

Zbroja Zirael - prezent od Henselta ("Klątwa krwii")




Mam nadzieję, że ten spis wam pomoże. W razie problemów ze znalezieniem piszcie w tym temacie
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Wiedźmin

Spis zbroi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...