[W2] Papierowe figurki

ale w porównaniu do innych gier, w których bonusów nie ma to zawsze coś. Poza tym mamy dodatkowo mapę świata, list w kopercie, monetę, poradnik, przewodnik, 2 płyty (z muzyką i z filmikami z gry - te w większości widziałem na yt ale i tak fajnie mieć takie cuś), ogólnie robi to wszystko pozytywne wrażenie, a te figurki to chyba coś w rodzaju żartu

Odpowiedz
Dodam tylko, że na oficjalnych reklamach gry w prasie nie ma na zdjęciu tych figurek. Pewnie czuli, że to byłby zły ruch
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wątpię,żeby to tak odczuwali Cou. Jak się dokładnie przyjrzeć to CDPR po prostu jajo sobie robi. Pociągnęli żart z którejś tam konferencji (press packi). Fajny gadżet, można komuś młodszemu oddać.
Odpowiedz
Figurki to zawsze jakieś urozmaicenie, byle tylko wybrać z sensem postacie. Ja im tego nekkera zwyczajnie nie daruje! Ale mapka to mistrzostwo świata, jest cudna.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Figurki może cudne nie są ale całkiem przyjemnie było je składać . A co do mapy to faktycznie jest boska (Identyczną można znaleźć w obozie Henselta, obok namiotu Detmolda ).
Odpowiedz
Ja nawet zapominałem, że mam coś takiego, leż sobie zapakowane i pewnie będzie tak do końca leżeć oren się już gdzieś zapodział
Odpowiedz
Heh oglądałem kiedyś dawno dawno temu ten temat, ale jeszcze na długo przed tym nim zacząłem się tu udzielać.

Skoro już ktoś odświeżył to powiem tylko, że mnie trafił się Geralt i Zgnilec
Stoją u mnie na półce z grami

A mapa rzeczywiście jest świetna
Odpowiedz
Porównajcie je do tych, które dołączają dla tych, co zamówią pre-order W3 na GOG.com.


Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Wiedźmin

Papierowe figurki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...