[GII] Szczwie królewskie

A, więc gdzie są w każdym rozdziale. Byłbym zobowiązany.
Odpowiedz
Pewnie mnie ktoś potem uzupełni, więc powiem tylko o tych z samego Khorinis, o których pamiętam.
1 - brama przy wyjściu z targowiska, idziesz w prawo (jak do gospody), mijasz niewielkie schodki do fosy i ścięty pień, przy którym rośnie szczaw.
2 - ta sama brama, idziesz w lewo jak do latarni morskiej (ścieżką w górę), przy rozstaju dróg skręcasz w prawo. Mijasz miłego myśliwego, następnie, idąc wciąż wzdłuż krawędzi skarpy, dochodzisz na szczyt, gdzie przy szkielecie leżą miksturki, jakieś śmieci i szczaw.
3 - kamienny krąg przy farmie Lobarta
4 - w pobliżu trolli przy farmie Onara
5 - idziesz drogą prowadzącą do zikkuratów, cały czas przed siebie. Dochodząc do jej końca wyjdziesz na polanę, rozwidlenie przy jeziorze (nad jeziorem widzimy most prowadzący do polany Czarnego Trolla). Na rozwidleniu przy lesie skręcasz w prawo, dalej drogą do końca. Tam, schowane pośród bluszczu i krzaków, znajduje się tajne wejście do jaskini (patrz - Próba Ognia). W tej jaskini, odpędzając się od pełzaczy, możesz znaleźć szczaw.
6 - przy polanie Czarnego Trolla, ta sama droga, na rozstaju w lewo albo z innej strony, gdy przy gospodzie wybierzesz drogę wiodącą obok obozowiska Dragomira. Wtedy idź tą drogą do samego końca, przy polanie trolla rośnie szczaw.
7 - mijasz farmę nękaną przez Prychającego Zębacza, nieopodal przełęczy strzeżonej przez paladynów. Za farmą znajdziesz strome schody w dół, na polanę zamieszkaną przez bandytów, z której można przejść dalej do farmy najemników. Szczaw rośnie przy tych schodach.
8 - praktycznie wszystkie kamienne kręgi, o ile pamiętam także niektóre jaskinie Cieniostworów, skupiska szkieletów i inne, trudno dostępne lokacje.
9 - u Zurisa lub wiedźmy Sekoby.
Odpowiedz
Powiem lakonicznie - Dzięki.
Odpowiedz
← Gothic

Szczwie królewskie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...