Nie tylko Triss Merigold


Geralt z Rivii to przykład osobnika, który kocha jedną kobietę, ale nie stroni od innych niewiast, które los zsyła mu w trakcie wędrówki. W nadchodzącej drugiej części Wiedźmina zobaczymy rzecz jasna nie mającą już chyba żadnych tajemnic Triss, ale na tym katalog pań w grze się nie wyczerpuje.

W sieci dostępne są już screeny kobiet, które ujrzymy na ekranach naszych monitorów. W końcu kto powiedział, że nasz wiedźmin musi zawsze biegać za Merigold?

witcher 2, wiedźmin 2witcher 2, wiedźmin 2

Więcej screenów znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Jak sądzicie, któraś z nich jest w stanie zdetronizować Triss? Premiera gry już 17 maja.

witcher 2, wiedźmin 2witcher 2, wiedźmin 2
witcher 2, wiedźmin 2witcher 2, wiedźmin 2
witcher 2, wiedźmin 2witcher 2, wiedźmin 2
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Nie chce byc niegrzeczny i w ogóle ale... GDZIE DO LADACZNICY JEST SHANI?!?!
Odpowiedz
Może to ten pasztet z ostatnich screenów Mogła się przefarbować
Odpowiedz
Ej jak myślicie któraś z czarnulek to Yennefer? Mam nadzieję, że nie, bo jak na Yenn to trochę pasztetowo...
Odpowiedz
Shani przywdziała zbroję, zrobiła sobie kuku na brodzie i tatuaż na piersi? Nie, nie sądzę by to była ona.
Odpowiedz
Co prawda, pani ze screenów 3 i 4 ładna(reszta nadaje się co najwyżej na kanapki), ale według mnie to pani Merigold może najwyżej buty lizać
Odpowiedz
Wszystko tylko nie japanese shity ploxx.

Wszystkie oblecą prócz ostatniej
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Patrząc na stary pysk "białego wilka" to wydaje mi się że te miłe panie oddadzą mu się w ramach jakiejś akcji charytatywnej
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ta pierwsza to Yennefer, bo jej brak w pierwszym Wiedźminie był do bani.
Odpowiedz
Nie przypominam sobie żeby Yenna miała warkocze... Z tego co pamiętam z książek to była burza czarnych loków (ale mogę się mylić ). Fajnie by było, gdyby pokazała się w grze, bo Triss mi już trochę zbrzydła (kojarzy mi się tylko z GOŁĄ DUPĄ)
Odpowiedz
Racja. Dziwne, że Yen nie przewinęła się w pierwszej grze, a to przecież jedna z najważniejszych postaci w książce. Nie wiem czemu dali Triss zamiast niej. I też uważam, że to nie jest ona na pierwszych screenach. Ta postać wygląda mi raczej na jakąś szlachciankę niż na czarodziejkę.

Odpowiedz
Yen odpłynęła do innego świata z Geraltem. A ten dał nogę.
I oto cała tajemnica.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Nowości

Nie tylko Triss Merigold - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...