[Baldur's Gate II: Cienie Amn] Varshoon

Po przeczytaniu widać bardzo fajny mod - szczególnie, że lubię illithidów. Niestety z moim angielskim raczej nie będę rozumiał większości dialogów. Ściągnę jeśli wyjdzie polska wersja... a jak nie to trudno.
Odpowiedz
Zatem zainstalowanie takiego moda to świetna okazja do tego, by przećwiczyć sobie własny angielski. Nie dość, że sam mod frajdę sprawi, to człowiek nauczy się kilku nowych słówek.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Poziom angielskiego nie jest jakiś przesadzony. Nigdzie w tekście tego nie podkreślałem. Chodzi jednak o to, że zwykle odpowiadamy na pytania, wybierając z 2-4 opcji. Brakuje czegoś takiego jak "Tak, Varshoonie, masz rację", by sobie go zjednać. W ten sposób to małe wyzwanie, zaś nasze odpowiedzi są na tyle krótkie, że łatwo domyślić się ich sensu. Na Twoim miejscu wypróbowałbym, zawsze można przecież potem usunąć - proces niemal taki sam, jak przy instalacji, tylko wybieramy U miast I
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Przekonaliście mnie. Zainstaluje i zobaczymy.
Odpowiedz
Przyznam szczerze ,że język angielski nie odstraszył mnie i zainstalowałem mod z Illithidem. Nie żałuję swojej decyzji ,ale mój mackowaty kompan odłączył się od mnie w placówce Illithidów. Miałem z nim za mało rozmówek ,ale raczej dobrze go traktowałem. Inteligencja postaci była raczej dobra, ale reputacja jest zbyt wysoka (heroiczna)
No cóż przy następnym podejściu spróbuję rozegrać to inaczej
Mam takie pytanie : Dużo rzeczy wpływa na tą jego decyzję w Podmroku ?


Oczywiście byłego kompana nie potępiam ,ale rozczarowałem się jak mnie opuścił

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Inteligencja musi być nie tyle dobra, co wysoka W Podmroku Varshoon ma takie opcje:

- atakuje nas, bo okazaliśmy się wielkim rozczarowaniem
- przyłącza się na czas zadania, po czym odchodzi na dobre.
- Przyłącza się do drużyny na stałe, ale bohater ma za małą inteligencję, by wspólnie otworzyli wrota.
- przyłącza się do drużyny, a bohater jest tak inteligentny, że wspólnymi siłami otwierają wrota jaskini.

Dwie ostatnie opcje różnią się minimalnie od ilości wpływu na Varshoona. Tutaj już trzeba się bawić w dialogi.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jeśli ktoś umie modować BG i wie jak tłumaczyć gry(spolszczenie) to niech ktoś przetłumaczy dialogi aby były napisy po Polsku
Odpowiedz
← Artykuły

[Baldur's Gate II: Cienie Amn] Varshoon - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...