Słodkie dziurki

... skojarzyliście?



Zakochałam się (pomijając, że obrzydzają mi ten kubek pyszności obrzydliwie wycięte skórki tego kogoś) i chcę wiedzieć gdzie takie coś mają.

A tak poza tym to generalnie chciałam zapytać, jakie są wasze ulubione słodkości?
Odpowiedz
Przygadał kocioł garnkowi

Kiedyś to się człowiek z sezamków cieszył, a teraz jakieś włoskie burżujstwa dla arystokracji. Hmpf! Ta dzisiejsza młodzież
Odpowiedz
Sezamki są niczego sobie.

A co do tych dziurek, to w ogóle nie ogarniam tego fejsbukowego jarania się Nutellą. Nie pierwszy raz widzę ten kubek czy inne strzykawki i tak jak wtedy, tak teraz specjalnego wrażenia na mnie nie robi, choć samą Nutellę wcinać lubię. Nie łapię tego, a ile to ludziom radości sprawia? Ło, nic, tylko się cieszyć.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tamc, bo tu jest dużo czekolady w czekoladzie

Lionel, kawa ze Starbucks nawet nie leżała obok dobrej kawy! Podobnie jak te wszystkie Coffe Heaveny. I właśnie ja nie rozumiem, czym się wszyscy jarają. Jasne lubię je, ale to bardziej jakieś napoje kawowe, czy coś. Bardziej się chyba opłaca przeszukanie tych wszystkich małych kawiarenek i jestem pewna, że w końcu trafiłbyś na jedną z kawą o niebo lepszą niż te sieciówkowe.
Odpowiedz
Prawdziwie dobra kawa to ta, którą robi się samemu;p
I mówcie sobie co chcecie - nutella jest - uwaga, uwaga - sążna;p A co do chemii - jakby w kawie ze Starbucksa jej nie było...
Odpowiedz
Kawa.... zapach świeżo mielonego ziarna jest cudowny.

Słodycze - usta czerwone jak maliny.
Odpowiedz
Mnie się bardziej podoba:



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wiecie o tym, że kawa podobno wypłukuje magnez z organizmu? Dlatego ja nie piję tego świństwa, o!

[Dodano po 2 minutach]

No i skąd ta nazwa tematu?
Odpowiedz
Dopiero teraz to zauważyłem o.O
Nutellę lubię, ale nie jadam, kawę mogę wypić, ale nie pijam, jakoś nie potrzebuję. No i tak, wypłukuje magnez z organizmu, poza tym zwiększa nerwowość.
Z czekolad najbardziej lubię Nussbeisera, z żelek oczywiście Haribo, z batonów Kinder Bueno, natomiast z cukierków zwykłe japońskie kandii, starczają na 3x dłużej i przez cały czas mają smak.
Żadnej kawy nie przebija porządna sencha
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz


Najlepsze słodycze świata i okolic. Do kawy też dobre.
Odpowiedz
*ślinotok na stroopwafelsy* *więcej ślinotoku*

daj

a ja lubięęęęęęęęę... wszystko co słodkie

*ślinotok na stroopwafelsy*
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kami dnia sobota, 16 lipca 2011, 11:36 napisał

a ja lubięęęęęęęęę... wszystko co słodkie


Tak zdecydowanie mnie ta teza też dotyczy...
Ale jak dla mnie wygrywa czekolada w swojej naturalnej postaci w jakiej rośnie na drzewach... tabliczkach:)
Odpowiedz
Tak swoją drogą to mi siostra ostatnio sprezentowała cudo z pierwszego posta. Jest oszom, chociaż moje było bez picia! Kupiła gdzieś koło Konstancina bodaj, jak śmigała po okolicach na rowerze, ale nie wiem gdzie dokładnie.

A ze słodkości ostatnio rozkochałam się w domowych wypiekach. Nawet nie myślałam, że pieczenie może sprawiać taką frajdę i tak odstresowywać.
Odpowiedz

Pure win
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Użytkownicy

Słodkie dziurki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...