[Rafineria 2011] Rafineria 2011 - pierwsze informacje


Jeśli lubicie Neuroshimę i postapokalipsę, to musicie się wybrać na konwent Rafineria, który wcześniej nazywał się Tornado (i miał 8 edycji). Odbędzie się on w dniach 10-17 lipca w Głuchołazach, niedaleko czeskiej granicy. W jego trakcie będzie mieć miejsce Gra Terenowa oraz część konwentowa, obfitująca w różnego rodzaju prelekcje, konkursy, pokazy, czy LARPy.

Póki co, więcej informacji znajdziecie na stronie rafineria.info.pl target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">rafineria.info.pl, a także na forum target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">forum, gdzie zamieszczony został już Wstęp do Terenówki target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Wstęp do Terenówki. Organizatorzy wkrótce udostępnią też nową, lepszą stronę Rafinerii. Zapraszamy!

- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Nowości

[Rafineria 2011] Rafineria 2011 - pierwsze informacje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...