Podkładka pod laptopa

Korzystacie z jakiś podkładek chłodzących pod laptopa? Polecilibyście mi coś, bo mój laptop zarąbiście się grzeje stojąc płasko na biurku.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja czasem podkładam po prostu dwie książki z tyłu : D
Odpowiedz
Ja tak samo, mój się przegrzewał i wyłączał, więc zacząłem mu z tyłu podkładać po 2 książki i przestał.

Ale są specjalne podkładki pod lapki, wejdź sobie na allegro i obczaj. Są nawet takie z wiatraczkami chłodzącymi i to niedrogie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No właśnie tak obczajałem, że są takie po 2 czy 3 dyszki, ale zastanawiałem się, czy ktoś używał tego Żeby się nie okazało, że ten wiatraczek buczy strasznie i mnie wkurza xD A patent z dwoma książkami całkiem niezły. Imbecylem jestem, że wcześniej nie wpadłem na to


Mała edycja


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No, warto też co jakiś czas odkurzyć lapka najzwyklejszym odkurzaczem : )
Odpowiedz
Mój laptop generalnie wyrabia z chłodzeniem, ale posiadam dodatkową podkładkę chłodzącą z trzema wiatraczkami i korzystam czasami, gdy gram w coś bardziej kompo-żernego albo korzystam z jakiegoś programu. Generalnie przydatny bajer. Kupiłem go przez internet w jednym sklepie, nie pamiętam już gdzie - wyszło mi właśnie jakieś 3 dyszki.
Odpowiedz
Odkurzacz pomaga, wiem z własnego doświadczenia;)
Ewentualnie możesz wymienić taśmę termoprzewodzącą, też są efekty. W Warszawie jeśli odda się do serwisu, to zrobią to za 100zł
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Przez długi czas miałam stolik z lapkiem przy oknie i musiałam je otwierać dla dodatkowego chłodzenia strasznie się przegrzewał i sam wyłączał. Ale odkurzanie załatwiło wszystkie problemy ;p podkładka jest całkiem w porządku, przynajmniej do momentu, w którym nie zaczyna buczeć i wkurzać. Ale być może ma tak tylko to ustrojstwo mojego brata.
Odpowiedz
Podkładka buczy, bo się przegrzewa. Musisz mieć podkładkę chłodzącą do podkładki i tak co jakiś czas dokładać kolejne ;p

Też czasem podkładałem książki pod laptopa, bo nagrzewał się w trymiga - dopiero gdy zaniosłem go do serwisu (w zupełnie innej sprawie), przeczyścili mi go i przestał się tak nagrzewać. Jak byłem zdesperowany i wkurzony (nagrzany komputer mulił jak diabli) - zamykałem go, odwracałem do góry nogami i wachlowałem zeszytem. Sprawdziło się przy "pcimci" iPlusa, sprawdziło i przy samym kompie;p
Odpowiedz
Faktycznie, czasami takie podkładki buczą czy wydają inne odgłosy. Mojej zdarza się ryczeć, gdy jeden z wiatraczków dostaje szajby.... Ale poza tym to się sprawdza.
Odpowiedz
Ja kupiłem jakąś absolutnie najtańszą podkładkę i działa fajowo.
Nie wydaje żadnych przeraźliwych dźwięków, nie wiem czy ona w czymś pomaga ale wolę wierzyć że tak.
Kiedyś lapek przegrzewał się tak że się wyłączał, oddałem go wtedy znajomym którzy go rozkręcili i wyczyścili sprężonym powietrzem, pomogło na jakiś czas.
Odpowiedz
← Karczma

Podkładka pod laptopa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...