[NWN:SoU] Jak zabić Kel-Garasa

Witam. Mam mały problem pierwszy raz walcze z kel-garasem w jego grobowcu i ciągle przegrywam. Gram zmiennokształtnym ( 10 poziom ) i druidem ( 5 poziom ). Wale tego kel-garasa magią ale on zaraz sie ulecza. Prosze powiedzcie jak go zabić
Odpowiedz
O której walce z Kel-Garasem mówisz? (3), (5) czy w Wewnętrznych Katakumbach (8)?

Jako mumia jest on bardzo podatny na zaklęcia ognia (na tym poziomie Druid ma zaklęcie Płonące Bicze), poza tym na pewno znalazłeś już sejmitar Furia Pustyni, zadaje on dodatkowe obrażenia nieumarłym i od ognia. Jako towarzysza weź lepiej Dornę, posiada zaklęcia leczące i atakuje z zaskoczenia.
Dodatkowo jako Zmiennokształtny 10 poziomu jesteś w stanie zamienić się w Jaszczuroczłeka Mistrza Bicza, wtedy [b]Furię Pustyni[/i] oddaj towarzyszowi. Zakup również kilka mikstur leczących i wzmacniających.
Kel-Garas będzie się kilkukrotnie leczył, ale z czasem przestanie.
Odpowiedz
chodzi mi o walke w Wewnętrznych katakumbach. a sejmitaru furie pustyni nie znalazłem a gdzie ją moge znaleśc??

[Dodano po 3 godzinach]

a na tej pustyni to najlepiej jaką klasą grac ( wojownik. mag, druid, brad itp. )
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Jak zabić Kel-Garasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...