[DA2] Wielki Smok

Witam, mam problem ze znalezieniem wielkiego smoka. Wiecie gdzie moze byc ?
Odpowiedz
No to dziwne zabilem go a nie dostalem osiagniecia . A wiesz moze gdzie jest "nieumarla groza" czy jakos tak?
Odpowiedz
Nieumarłą grozę znajdziemy tylko jeżeli będziemy wykonywać zadanie pt "Zakazana wiedza" w akcie drugim. Dostaniemy je od Idunny a raczej list od niej(jeżeli nie zabiliśmy jej w akcie pierwszym podczas wykonywania misji "Wróg w naszych szeregach") lub możemy poszukać pierwszej księgi Tarohne wtedy zainicjuje nam się same zadanie.
Księgi z zakazaną wiedzą możemy znaleźć w takich lokacjach jak:
-Zakon (Kirkwall)
-Twierdza wicehrabiego ( też Kirkwall )
-Zatęchła jaskinia (Okaleczone wybrzeże)
-Jaskinia (Kościany szyb)
-Opuszczony thaig (Rozdarty grzbiet)
Wyżej wymienione miejsca poza Kirkwall nie są zaznaczone na mapie.Sami musimy je uważnie poszukać.Księgi trzeba niszczyć inaczej szanse na odnalezienie nieumarłej zmory będą niewielkie tzn nie pojawi się.Jeżeli będziemy mieli w drużynie Merril to za niszczenie ksiąg otrzymamy u niej 10 punktów rywalizacji.Po zniszczeniu pięciu ksiąg w dzienniku odnotowuje się siedziba grimuaru zła.Aby odnaleźć ową księgę musimy udać się do Mrokowiska a tam znaleźć zapomniane leże.Możliwość pokonania nieumarłej zmory będziemy mieli tylko jeżeli zdecydujemy się zniszczyć księgę.
Wiem że mój post dosyć późno napisałem, ale może się komuś przyda

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Mam zapytanie. Gdzie można znaleźć Prastare Wcielenie Pychy?
Odpowiedz
Prastare Wcielenie Pychy możesz mieć okazję spotkać po wykonaniu zadań:Awiergańskie zwoje:Aspekt pierwszy,drugi i trzeci. Pierwszy z nich znajdziesz na okaleczonym wybrzeżu.Pozostałe dwa w obozie Dalijczyków.Po wykonaniu tych pobocznych zadań pojawi się informacja o miejscu pobytu demona.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Dragon Age

Wielki Smok - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...