Ich nadejście jest bliskie. Zapowiadamy nowe rozszerzenie gry Mass Effect 2


Ich nadejście jest bliskie. Zapowiadamy nowe rozszerzenie gry Mass Effect 2.

Zdobywca tytułu „Gry Roku 2010” zabierze graczy na jeszcze jedną, śmiertelnie niebezpieczną misję.

W najdalszych, najmroczniejszych zakamarkach kosmosu, Żniwiarze przygotowują się do swego powrotu i unicestwienia wszelkiego życia organicznego we wszechświecie. Czy Komandor Shepard będzie w stanie stawić czoła największemu zagrożeniu w historii? Czy uda mu się ocalić galaktykę przed zagładą?

BioWare, twórcy gry Mass Effect 2, zdobywczyni m.in. tytułu „Najlepszej gry roku 2010”, zapowiedzieli dziś najnowsze, a zarazem ostatnie rozszerzenie drugiego rozdziału swej bijącej rekordy popularności kosmicznej trylogii. W dodatku „Mass Effect: Arrival” , które ukaże się 29 marca, gracze udadzą się wraz z Komandorem Shepardem i jego towarzyszami w ślad za tajnym agentem, który wszedł w posiadanie niepodważalnych dowodów dotyczących zbliżającej się, nieuchronnej inwazji Żniwiarzy.

- Przez cały rok z wielką radością i dumą obserwowaliśmy, z jak ciepłym przyjęciem ze strony graczy spotkał się Mass Effect 2 – powiedział Casey Hudson, producent wykonawczy serii Mass Effect. – Dzięki Mass Effect: Arrival gracze zobaczą, jak bardzo blisko realizacji swego morderczego planu są Żniwiarze.

Mass Effect 2 to zdobywca ponad 150 nagród oraz jedna z najwyżej ocenianych gier w historii. Produkcja kanadyjskiego studia BioWare jest również zdobywcą ponad 20 tytułów „Gry Roku 2010” w plebiscytach tak prestiżowych mediów branżowych, jak IGN, Eurogamer, GameTrailers.com, Gry-Online.pl czy CDAction.pl.

O DOSTĘPNOŚCI ROZSZERZENIA ARRIVAL W POLSCE

Wersja PC: dodatek „Mass Effect: Arrival” nie jest kompatybilny z polską wersją gry. Aby móc zagrać w dodatek trzeba pobrać grę w angielskiej wersji językowej za darmo z serwisu EA Store.

Wersja PS3: dodatek „Mass Effect: Arrival” jest w pełni kompatybilny z dostępną na polskim rynku wersją gry.

Wersja Xbox 360: dodatek „Mass Effect: Arrival” jest niekompatybilny z polską wersją gry i nie będzie dostępny na polskim Xbox Live. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Odpowiedz
Niesamowite! Szok! Mamy powtórkę z rozrywki. A twierdzili, że przypadek dodatku z Liarą będzie wyjątkiem. Ehm... brak słów na takie podejście do fanów gry.
Odpowiedz
Haha... znów daje czadu polski oddział EA Choć i podziwiam go w pewnym sensie. Zachwalać i zapowiadać rozszerzenie, a na końcu napisać - 'Sorry, ale połowa nabywców może tylko lizać tego cukierka przez monitor. Tak bywa, pogódźcie się z tym' Chętnie nazwałbym coś takiego po imieniu, ale jesteśmy na forum publicznym, a i generalnie mi nie wypada.

No nic, poczekamy z miesiąc i pasjonaci znów nam na złotej tacy przyniosą ten dodatek. Dzięki Bogu, że mamy jeszcze taką alternatywę Cóż, wyrazy współczucia dla graczy, którzy nabyli polską wersję na Xbox 360.
Odpowiedz
Pewnie wiedzą, że gracze i tak to kupią, choćby mieli kombinować jak odpalić lub czekać tygodnie, aż ktoś amatorsko to spolszczy. Albo może myślą, że będzie w drugą stronę - dodatek kupi niewiele osób, więc nie opłaca się inwestować. Tak czy siak - kawał [piiip] z nich.

Swoją drogą - czy EA Polska kiedykolwiek podała jakiś sensowny powód takiego swojego olewactwa?
Odpowiedz
Naprawdę wystarczy wejść na EA store. Wpisujecie tam CD-key do aktywacji gry i pobieracie przez EA Download Manager i macie org po angielsku
Choć ja wersję Angielską mam jeszcze przed kupnem gry, a jak kupiłem to przeinstalowałem bez zmian języka na orginalny cd-key i jadę na cracku. Wszystkie możliwe DLC do kupna też chodzą bez problemu na tym rozwiązaniu.
Odpowiedz
Uwielbiam te notki prasowe, nie wiem kto je pisze ale naprawdę gratuluje formy

co do dawania czadu, to się kompletnie zgadzam - to mała świnia ze strony EA.
Odpowiedz
Ach te "ukochane" problemy techniczne. Ta od nich polityka, utrwala mnie w przekonaniu że piractwo się opłaca i jest poniekąd uzasadnione. Kolejny argument za piractwem. I jak mam wytłumaczyć komuś że piractwo jest bydkie. No nic, trza będzie czekać aż ktoś utworzy spolszczenie.
Odpowiedz
Dzięki Bogu, mam pirata ;]
Odpowiedz
Mam pomysł niech Polacy wydadzą Wiedźmina 2 i jakieś DLC które będą niekompatybilne z angielską wersją gry. A co niech dostaną za swoje, sami wybrali broń od której zginą!!!
Odpowiedz
← Nowości

Ich nadejście jest bliskie. Zapowiadamy nowe rozszerzenie gry Mass Effect 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...