[Film] Social Network

Chociaż film obejrzałam z zupełnego przypadku, muszę przyznać Zuckerberg biegający w laczach z tym swoim roztargnieniem geniusza kompletnie mnie rozczulił. Generalnie byłam pozytywnie zaskoczona tą produkcją i teraz się zastanawiam, kiedy zrobią komedię romantyczną o twórcach Naszej Klasy z Karolakiem i Muchą w rolach głównych ;P

Ktoś jeszcze oglądał? Jak się podobało?
Odpowiedz
Też oglądałam i również mi się spodobał. Obejrzałam główne ze względu na bardzo dobre opinie o filmie, bo samą historią Zuckenberga specjalnie zainteresowana nie byłam. Jednak okazało się, że jest o czym film tworzyć, co mnie zaskoczyło, bo nie znałam Facebooka od tej innej strony. Co do aktorstwa, to Eisenberg zagrał naprawdę dobrze, a oprócz niego moją uwagę zwrócił Timberlake. Nie sądziłam, że jest dobrym aktorem. W filmie zupełnie zapomina się o jego muzycznym zawodzie.

Odpowiedz
Timberlake zwrócił moją uwagę akurat głównie tym, że bez teledyskowego photoshopa ma okropną cerę i w ogóle monsterek z niego wyłazi.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Film] Social Network - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...