„Arrival” – pierwszy screenshot


Skoro mowa o BioWare, nie zapominajmy o jego najbardziej dochodowym dziecku – „Mass Effect 2”. Dodatek „Arrival” ma być równocześnie finalnym pożegnaniem z tą grą i zapowiedzią draki, z jaką dumny komandor Shepard będzie zmuszony zmierzyć się w zwieńczeniu trylogii. Zanim jednak nadejdzie dzień sądu ostatecznego, Rada Cytadeli, bagatelizująca problem nadciągającej apokalipsy, stara się z całych sił ukryć niewygodną prawdę. Fakty, do których przez przypadek dokopała się doktor Amanda Kenson i napytała sobie w wyniku tego niemałej biedy.

mass effect 2, arrival, dlc

Czy tak wygląda sprawiedliwość galaktycznego rządu? Może to robota najemników, żądnych sekretnej wiedzy i pragnących ją wykorzystać w celu osiągnięcia własnych, egoistycznych zamiarów? Trudno orzec, przekonamy się już niedługo.

Odpowiedz
Ach, jak ja nie mogę się doczekać ME3.... Mogliby już podać jakieś dane co do tej części.
Ale co do tego DLC, to zapowiada się ciekawie.

Odpowiedz
Wiadomo kiedy się spodziewać tego dodatku tzn w jakim miesiącu?

Swoją drogą to do pudełka z DA2 wrzucono ulotkę na temat ME3 - nic szczególnego - kawałek ziemi i napis - bądź gotów, ich nadejście jest bliskie.
Odpowiedz

Cytat

Ach, jak ja nie mogę się doczekać ME3.... Mogliby już podać jakieś dane co do tej części.


Po wirtualnych kuluarach krążą plotki, że nowe informacje o "Mass Effect 3" mają zostać ujawnione ponoć na imprezie w Bratysławie (najbliższy weekend). Miejsce mocno egzotyczne, więc prawdziwość tej pogłoski jest niestety znikoma, ale pomarzyć zawsze można

Cytat

Wiadomo kiedy się spodziewać tego dodatku tzn w jakim miesiącu?


Niestety nie :~(
Odpowiedz
Lepiej czekać. Chyba chcecie dostać dopracowany dodatek nie wspominając już o trzeciej części.
Wierni fani muszą być uzbrojeni w cierpliwość. Jakby tak części Diablo robili jedna za drugą... Ale jestem wiernym cierpliwym fanem i czekam, czekam, czekam....
Odpowiedz
← Nowości

„Arrival” – pierwszy screenshot - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...