Organizatorium 4

Temat dla tych, którzy jeszcze ze mną nie grali i dla tych, którzy mają jakieś ogólne pytania lub deklaracje.

Nasza sesja ruszy gdy tylko otrzymam wszystkie postacie. Każdy z Was będzie miał założony własny temat, w którym będę prowadził mu grę. Proszę POD ŻADNYM POZOREM nie zaglądać do tematów innych graczy, chyba, że chcecie popsuć sobie zabawę. Każda postać, którą napotykacie, zabijacie, ratujecie, z którą rozmawiacie, może być innym graczem i na tym polega cała radość zabawy

Nie należę do MG lubujących się w zabijaniu graczy i uprzykrzaniu im życia ponad miarę. Wszelkie zdarzenia w trakcie sesji będą możliwie najbardziej logiczną konsekwencją podejmowanych przez Was działań i sposobu ich opisania.

W trakcie sesji możecie oczywiście pytać mnie o różne rzeczy na gg, jeśli nie chcecie robić mechanicznego off-topu ("Ej, gdzie on dokładnie stał, bo nie skumałem?", "Napisałeś, że to i to, ale tzn że co?"), choć mnie nie przeszkadza, jeśli dopytacie o coś w poście pomiędzy narracją, akcją lub dialogiem.

Chciałbym wprowadzić jeden wymóg odnośnie udziału w sesji. Każdy, kto chce grać, zobowiązuje się do pisania przynajmniej (choć lepiej, by było ich więcej) jednego posta na dzień. Tym samym unikniemy sytuacji, w której inni gracze, będący aktualnie w interakcji z nieodpisującym, będą musieli czekać na jego odpowiedź. Rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu albo internetu, nie macie się bawić na gwizdek, bo ta sesja jest dla Was, ale nie gracie w nią sami Jeśli ktoś będzie sobie olewał towarzystwo lub z jakichś obiektywnych względów nie będzie mógł grać, to będę zmuszony zadecydować za niego w jakiejś sprawie, czego nie lubię.

O planowanych obecnościach, wątpliwościach i problemach ogólnych proszę pytać tutaj lub na PM, jeśli dotyczą samej fabuły i miałyby zdradzić co kto gdzie robi.

Jeśli wszystko jasne zaczniemy w tym tygodniu, gdy tylko dostanę ostatnią postać. Dam Wam znać.
Jeśli nie wszystko jasne, to pytajcie niżej.

[Dodano po 26 dniach]

Przepraszam za chwilowy zastój, ale mój tryb życia zmienił się ostatnio na nocno-nocny i zdycham Mam nadzieję, ze jeśli nie jutro to w niedzielę poodpisuję wszystkim.

[Dodano po 2 dniach]

Darujcie, jeśli komuś nie odpisałem, ale i tak naraziłem życie i ostatnie siły Reszta odpisów jutro (dzisiaj) bankowo, jak wreszcie się wyśpię

[Dodano po 19 dniach]

Dzisiaj (sobota) raczej nie zdążę Wam odpisywać, odpowiedzi zapewne w niedzielę.

[Dodano po roku]

Wracam z pracy około 6 rano, więc odpowiedzi jutro gdy się wyśpię

[Dodano po 7 dniach]

Odpowiedzi dziś godziną nocną, wczoraj byłem 40 godzinę bez snu, dziś jestem od rana w robocie, więc od 22 do 24 można wyczekiwać

[Dodano po 14 dniach]

Wybaczcie opóźnienia, pół życia zabiera mi praca, drugie pół uczelnia, a nędzne resztki tego, co pozostaje zamiast na sen zamieniam na kilka godzin grania w "Diablo 3", żeby wreszcie pocisnąć tę recenzję. Postaram się odpisywać z doskoku w miarę możliwości, korzystając jak np. teraz z chwili wolnej w pracy itp.

[Dodano po 3 miesiącach]

Ostatnia przerwa w transmisji spowodowana jest (i przez jakiś czas zapewne będzie) shitstormem stulecia, który rozpętał się nad moją głową. O odpowiedzi postaram się jutro.

[Dodano po 26 dniach]

Panowie, prowadzimy to dalej? Pytanie kierowane głównie do Vena i Lio, bo Tokar już określił, że jeszcze się z tym pobawi.
Odpowiedz
Ja bym sobie dał spokój.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
No to już jak (nie) chcecie, męczyć Was tym nie zamierzam, jeśli już w tym żadnej zabawy nie znajdujecie.
Odpowiedz

Cytat

Może warto zrobić dodatkowy nabór, nowe postaci, ktoś się skusi...


Czemu nie? Akurat teraz jesteśmy na takim etapie, że nowe postacie można byłoby spokojnie wprowadzić bez szkody dla intrygi.
Odpowiedz
Ok, I'll do it. Dziś z pracy wrócę na tyle późno, że i tak mam kolejną noc zarwaną, więc przed nocną sesją Diablo i / lub Dragon Age'a pocisnę Wam odpowiedzi i dodatkowo temat rekrutacyjny

[Dodano po 16 sekundach]

A Tokar na co jeszcze czeka ze swoim ansłerem?!
Odpowiedz
...bo Tokar nie będzie się rozpisywał i Ciebie dodatkowo angażował, skoro sesja ma na chwilę obecną status "miło było, ale praktycznie do piachu"
Odpowiedz
Akurat Twój wątek jest na tyle rozwojowy i samodzielny, że jedynym problemem może być brak Twoich odpisów. Który to, nie ukrywam, wpływa bezpośrednio na brak moich odpisów u Vena i Lio Więc nie gderaj mi tu, tylko jazda! A nowi chętni jak będą, to będą, najwyżej będziemy się bawić we dwóch lub we trzech. Za bardzo mi się ta sesja podoba, żeby ją spuścić po schodach.
Odpowiedz


[Dodano po 6 dniach]

Byłem daleko za miastem, dziś wróciłem, dziś odpowiedzi.

[Dodano po 5 dniach]

Jeszcze przed zaśnięciem dziś dam Wam odpowiedzi

[Dodano po 28 dniach]

Odpowiedzi albo dzisiaj w wolnej chwili z pracy, albo w niedzielę, bo dziś wieczór prowadzę ludziom sesję w SW, więc nie będę już wchodził po powrocie
Odpowiedz
Z powodu PGA mogą być problemy z naszymi (moim und Ati) odpisami, Wiciu, a jak już będziemy odpisywać, to może być tak - o zgrozo! - że będziemy widzieć swoje tematy.

Więęęęc... Żadnego obgadywania!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Och nie, co ja zrobię ;]

[Dodano po 12 dniach]

Sory za kolejny przestój, kolejny shitstorm huraganowy. Gówno lata sobie wkoło, wcale nie jest mi wesoło, ho-ho-hoooo. Ale może chociaż Wam będzie, jeśli nie stwierdzicie, że to wszytko pierdolicie i nie gracie dalej

[Dodano po 9 dniach]

Odpowiedzi jutro. Dziś jestem kolejne czterdzieści parę godzin bez snu, więc się nie zabieram. Na siłę nie lubię nawet srać, nie mówiąc o pisaniu czegoś, co w założeniu ma być fajne dla Was i dla mnie
Odpowiedz
Przepraszam za przestój, ale ułamki wolnego czasu do jubileuszu staram się poświęcić na jubileusz. Do wtorku powinno się unormować.

[Dodano po miesiącu]

Odpowiedzi jutro

[Dodano po 2 dniach]

Tak, wiem. Jutro właśnie stało się wczoraj, ale jestem po kolejnym maratonie roboty od świtu i rozmaitych aktywności do zmierzchu, więc znowu jadę na oparach po kilkunastu godzinach snu przez cały tydzień. A jutro znowu idę na rano i znowu wracam o północy, zatem darujcie, nie będę pisał byle czego na odwał. Natomiast jutro, nawet po zmaltretowaniu dniem i dwoma treningami, będę miał komfort nie wstawania rano na wtorek, więc już na pewno jutro jedziemy dalej z koksem
Odpowiedz
Its suck to be you
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Odpowiedzi dzisiaj. Absencja spowodowana pracą, sesją realną i turniejem piłkarskim. Chwilę potrwa zapewne, kolacje, gexowe sprawy itd, ale dzisiaj.

[Dodano po 7 dniach]

Odpowiedzi jutro w nocy, weekendowy ciąg praca-mecz-sesja wyłączył mnie od komputera.

[Dodano po 5 dniach]

Odpowiedzi dziś w nocy po północy.

[Dodano po 2 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj, albo w trakcie dnia przy chwilowej przerwie w pracy, albo w trakcie nocy, przy chwilowej przerwie w dniu.

[Dodano po 4 dniach]

Odpowiedzi jutro, teraz już nie mam siły. Trochę zbyt czwarta rano, by odwalać byle co

[Dodano po 14 dniach]

Postaram kopnąć się w dupę i wycisnąć ze swej mózgowej gąbki odpowiednie odpowiedzi. Napisałem, więc mam na piśmie zobowiązującą motywację. Termin przybliżony - dzisiaj lub niedługo po.

[Dodano po 3 dniach]

Odpowiedzi dziś, późniejszą nocą. Przerwa w transmisji standardowo spowodowana nocną zmianą i odsypianiem owej.

[Dodano po 5 dniach]



Odpowiedzi in progres

[Dodano po 7 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj w nocy, miałem problemy techniczne ze zdychającym kompem, dojeżdżam go póki jeszcze ciepły i drga trochę

[Dodano po 17 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj w nocy po północy.

[Dodano po 2 miesiącach]

Odpowiedzi dziś za dnia, gdy się ożywię. Byłem 20 godzin w pracy, spałem ostatnio w sobotę, więc padam na pysk

[Dodano po 14 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj

[Dodano po 24 dniach]

Wybaczcie, tym razem siły zła pod postacią anginy i robotniczo-murzyńskiego festiwalu zbierania bawełny zwyciężyły, nawet dzisiaj jestem z doskoku.

[Dodano po 10 dniach]

Przepraszam jak jasna cholera, ale tym razem to NAPRAWDĘ nie moja wina - komputer mi zdechł w zeszły wtorek, nie miałem dnia wolnego na podejście do serwisu, co zrobiłem przed momentem, przy okazji wchodząc do roboty, skąd właśnie piszę. Jutro odbiorę od brata jakąś protezę kompa do przeglądania netu, więc będę mógł nadrobić zaległości. Wynagrodzę w expach Nawet MG wyrzuca czasem krytyczne porażki
Odpowiedz
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Faktycznie, kłamałem. Choć nieświadomie. Oto właśnie odzyskałem i net i komp. Ale w expach i tak wynagrodzę
Odpowiedz
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Sesja FR

Organizatorium 4 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...