[Magicka] „Magicka” - pierwsze, szalone DLC


Nie mam zielonego pojęcia, co zażywają panowie z Arrowhead Studios, ale z pewnością jest to towar najwyższej klasy, który wzmaga kreatywność na równi z szaleństwem, a to wybuchowa mieszanka w branży gier komputerowych. Na ten przykład, developerzy zapowiedzieli pierwsze DLC do ich zdolnego dziecka – „Magicki”. Normalnie oznaczałoby to paczkę świeżych czarów, kilka ciekawych lokacji i parę nowych rodzajów tałatajstwa do eksterminacji – czysty standard, który każdy przyjąłby z ucałowaniem dłoni.

Jak jednak wspomniałem, firma znana jest ze swojej nieszablonowości i pierwsze rozszerzenie umieści naszych pociesznych magów w samym sercu... wojny wietnamskiej. Takiego ruchu, niczym hiszpańskiej inkwizycji, nie spodziewał się chyba żaden gracz.

Jakby to pięknie podsumował sam sierżant Hartman z „Pełnego magazynku”:

„Zabawa zacznie się za około miesiąc target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">za około miesiąc. Kapelan Charlie wygłosi kazanie o tym, jak wolny świat podbije komunizm z pomocą Boga i kilku marines! Bóg lubi marines, bo zabijamy wszystko, co staje na naszej drodze! On gra w swoje gry, a my gramy w nasze! W celu wyrażenia uznania dla takiej potęgi, czujemy się w obowiązku zapełniać niebo świeżymi duszami, ponieważ Bóg był tutaj, zanim przyszli marines! Możecie zatem oddać swe serce Jezusowi, ale wasz tyłek należy do korpusu! Zrozumieliście, dziewczynki?”

Odpowiedz
No pełne zaskoczenie! Pogratulować takiej pomysłowości! Świetny trailer.
Odpowiedz
Kupiłem sobie Magickę, fajnie się grzeje spellami
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ano samo dobre słychać o tej produkcji, to cieszy niezmiernie. No, może prawie samo dobre, bo ponoć zraportowano dotąd jakieś 20 tysięcy bugów
Odpowiedz
Boże tylko nie znowu "Pełny magazynek":)

Ludzie nie niszczcie tego najlepszego filmu jaki kiedykolwiek powstał kiepskim tłumaczeniem.
Odpowiedz
← Nowości

[Magicka] „Magicka” - pierwsze, szalone DLC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...