[WIEDŹMIN] Temat Organizacyjny

Skoro już przebrnęliśmy przez zapisy i każdy dostał hasło, możemy założyć taki temat. Wszystkie pytania odnośnie sesji i poza nią, jakieś sprawy ogólne, organizacyjne i formalne proszę wpisywać tutaj albo pytać mnie bezpośrednio. Na dobry początek ogłoszę może, że nie planuję odrzucać nikogo z tych 10 osób, które się zgłosiły, a nie zrezygnowały - nie będzie konkursu postaci i jeśli nikt się nie będzie spóźniał w jakiś drastyczny sposób z postacią to zaczniemy w komplecie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Słyszałem, że mało kto postacie dostarczył.
Powiem tak:
Czy wy sobie w kulki lecicie myśląc, że z takim podejściem można potem grać w sesję?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Łatwo można powiedzieć 'Gram gram lolozlzolzzo'
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Przecież "okolice końca tygodnia" dopiero się zaczęły? Nie rozumiem w czym problem, a wolę daćprzemyślaną postać niż byle co. Marudzicie na zapas? ; )
Odpowiedz
Nie wiem czemu marudzisz. Dałem czas, żeby mieć postacie do końca tygodnia. Ty wysłałeś pierwszy, good for you. Na razie nie ma się z czym spieszyć. Jakby ludzie zawalali terminy, to bym sam się odezwał. EOT.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Czekajmy zatem cierpliwie, mając nadzieję że ta zwłoka przyniesie dojrzałe i przemyślane postacie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Przypominam nienachalnie, że chciałbym mieć dziś postacie.

[Dodano po 12 godzinach]

Dany, Ven, Kiyuku, Ardis, Sazanka - te osoby już mi wysłały swoje postacie.

Co z Mattem, Valaquentą, Eni, Spiegel i Czreqiem?

Ano, jakiś czas temu chłodziłem gorące głowy, ufając, że się wyrobicie. Nieładnie, oj, nieładnie. Postacie proszę na już-teraz-zaraz, bo im większy poślizg z nimi, tym większy poślizg z sesją i tym bardziej reszcie się odechce na Was czekać.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Spokojnie, do końca tygodnia zostały jeszcze 43 minuty
Odpowiedz
Nie chciałbym być upierdliwy czy cuś, ale co z tymi postaciami? Są już wszystkie i czy zostały zaakceptowane? Wiecie, tak tylko pytam
Odpowiedz
Nie ma wszystkich. Jeśli nie dostałeś odpowiedzi z uwagami to tak, wszystko jest w porządku na tyle, na ile się wczytałem.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Zaraz doślę postać.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No dopszzz... Mamy komplet, więc myślę, że w weekend zaczniemy. Niedziela na przykład, albo poniedziałek, zależy jak wyjdzie z czasem.

[Dodano po 5 dniach]

Na razie bez paniki, tematy będą się sukcesywnie pojawiać. Gdy napiszę ostatni, zaznaczę tu, że sesja startuje, chociaż odpowiadać możecie od razu, wiadomo.

[Dodano po 16 godzinach]

Chyba już wszystkim napisałem zaczątek fabuły. Niniejszym sesję uważam za otwartą i w życie wchodzą wszystkie regulaminowe zapiski.

Na zakończenie jeszcze przypomnę, że jeśli ktoś jest hiperaktywny na początku sesji i wyrobi trzykrotną średnią postów na dzień, to nie zwalnia go to z minimum 1 post/24h. Regularność, nie akord. Chociaż, oczywiście, aktywne osoby bynajmniej mi nie przeszkadzają.

[Dodano po 8 minutach]

Ach, i jeszcze.

Dobrym pomysłem jest kliknięcie sobie "Obserwuj temat" w swojej sesji. Mail-przypominajka po każdym poście to zmyślna i wygodna rzecz.

[Dodano po 7 dniach]

Przepraszam, że wczoraj nie było odpisu - nie miałem neta cały dzień.

Przy okazji grożę paluchem tym, którzy odpisywali a jakoś przestali. Valaquenta na razie jest usprawiedliwiona, bo dała mi znać czemu nie może. Na razie wasze akcje w sposób bezpośredni (w większości) nie wpływają na innych, więc jeszcze jestem liberalny.

[Dodano po 13 dniach]

Przepraszam za nezapowiedzianą przerwę w sesji. Jutro będą odpowiedzi z mojej strony.

[Dodano po 11 dniach]

Po raz kolejny nie zapowiedziana nieobecność. Nastepna zapowiedziana - nie będzie z mojej strony odpisu aż do niedzieli (być może włącznie). Potem wracam do normalnego trybu aż do świąt.

[Dodano po 8 dniach]

Okej, przerwa świąteczna do środy. Potm powinno już być bez zawirowań w założonym rytmie post/dzień.

[Dodano po 18 dniach]

Przerwa konferencyjna do niedzieli.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Cytat

Przerwa konferencyjna do niedzieli.


Do której niedzieli?
Odpowiedz
Wybaczcie. Ssam jako MG. Miało być restrykcyjnie, a wyszło jak zawsze. Ostatnio jestem na tyle niezborny, że po prostu albo nie mam czasu albo zapominam.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Wybaczamy Ale tak serio: wydaje mi się, że tu jest nadal grupka ludzi, która chętnie kontynuowałaby grę. Pozostaje pytanie, jak Ty to dalej widzisz. Jak na razie wisi to nad nami, niczym nabrzmiała czarno-granatowa chmura, która nie wiadomo kiedy się urwie
Odpowiedz
To jak, eimyr? Bo ja szczerze powiedziawszy bardzo chętnie kontynuowałbym swój wątek
Odpowiedz
Podejmijmy męską decyzję i zamknijmy tą sesję.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Sesja Wiedźmina

[WIEDŹMIN] Temat Organizacyjny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...