[WIEDŹMIN] Temat Organizacyjny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ven'Diego,
Podejmijmy męską decyzję i zamknijmy tą sesję.
Kiyuku,
To jak, eimyr? Bo ja szczerze powiedziawszy bardzo chętnie kontynuowałbym swój wątek
Ardis,
Wybaczamy Ale tak serio: wydaje mi się, że tu jest nadal grupka ludzi, która chętnie kontynuowałaby grę. Pozostaje pytanie, jak Ty to dalej widzisz. Jak na razie wisi to nad nami, niczym nabrzmiała czarno-granatowa chmura, która nie wiadomo kiedy się urwie
eimyr,
Wybaczcie. Ssam jako MG. Miało być restrykcyjnie, a wyszło jak zawsze. Ostatnio jestem na tyle niezborny, że po prostu albo nie mam czasu albo zapominam.
Ardis,

Cytat

Przerwa konferencyjna do niedzieli.


Do której niedzieli?
eimyr,
No dopszzz... Mamy komplet, więc myślę, że w weekend zaczniemy. Niedziela na przykład, albo poniedziałek, zależy jak wyjdzie z czasem.

[Dodano po 5 dniach]

Na razie bez paniki, tematy będą się sukcesywnie pojawiać. Gdy napiszę ostatni, zaznaczę tu, że sesja startuje, chociaż odpowiadać możecie od razu, wiadomo.

[Dodano po 16 godzinach]

Chyba już wszystkim napisałem zaczątek fabuły. Niniejszym sesję uważam za otwartą i w życie wchodzą wszystkie regulaminowe zapiski.

Na zakończenie jeszcze przypomnę, że jeśli ktoś jest hiperaktywny na początku sesji i wyrobi trzykrotną średnią postów na dzień, to nie zwalnia go to z minimum 1 post/24h. Regularność, nie akord. Chociaż, oczywiście, aktywne osoby bynajmniej mi nie przeszkadzają.

[Dodano po 8 minutach]

Ach, i jeszcze.

Dobrym pomysłem jest kliknięcie sobie "Obserwuj temat" w swojej sesji. Mail-przypominajka po każdym poście to zmyślna i wygodna rzecz.

[Dodano po 7 dniach]

Przepraszam, że wczoraj nie było odpisu - nie miałem neta cały dzień.

Przy okazji grożę paluchem tym, którzy odpisywali a jakoś przestali. Valaquenta na razie jest usprawiedliwiona, bo dała mi znać czemu nie może. Na razie wasze akcje w sposób bezpośredni (w większości) nie wpływają na innych, więc jeszcze jestem liberalny.

[Dodano po 13 dniach]

Przepraszam za nezapowiedzianą przerwę w sesji. Jutro będą odpowiedzi z mojej strony.

[Dodano po 11 dniach]

Po raz kolejny nie zapowiedziana nieobecność. Nastepna zapowiedziana - nie będzie z mojej strony odpisu aż do niedzieli (być może włącznie). Potem wracam do normalnego trybu aż do świąt.

[Dodano po 8 dniach]

Okej, przerwa świąteczna do środy. Potm powinno już być bez zawirowań w założonym rytmie post/dzień.

[Dodano po 18 dniach]

Przerwa konferencyjna do niedzieli.
Matthias Circello,
Zaraz doślę postać.
eimyr,
Nie ma wszystkich. Jeśli nie dostałeś odpowiedzi z uwagami to tak, wszystko jest w porządku na tyle, na ile się wczytałem.
Ardis,
Nie chciałbym być upierdliwy czy cuś, ale co z tymi postaciami? Są już wszystkie i czy zostały zaakceptowane? Wiecie, tak tylko pytam
czreq,
Spokojnie, do końca tygodnia zostały jeszcze 43 minuty
eimyr,
Przypominam nienachalnie, że chciałbym mieć dziś postacie.

[Dodano po 12 godzinach]

Dany, Ven, Kiyuku, Ardis, Sazanka - te osoby już mi wysłały swoje postacie.

Co z Mattem, Valaquentą, Eni, Spiegel i Czreqiem?

Ano, jakiś czas temu chłodziłem gorące głowy, ufając, że się wyrobicie. Nieładnie, oj, nieładnie. Postacie proszę na już-teraz-zaraz, bo im większy poślizg z nimi, tym większy poślizg z sesją i tym bardziej reszcie się odechce na Was czekać.
Ven'Diego,
Czekajmy zatem cierpliwie, mając nadzieję że ta zwłoka przyniesie dojrzałe i przemyślane postacie.
eimyr,
Nie wiem czemu marudzisz. Dałem czas, żeby mieć postacie do końca tygodnia. Ty wysłałeś pierwszy, good for you. Na razie nie ma się z czym spieszyć. Jakby ludzie zawalali terminy, to bym sam się odezwał. EOT.
Pandora,
Przecież "okolice końca tygodnia" dopiero się zaczęły? Nie rozumiem w czym problem, a wolę daćprzemyślaną postać niż byle co. Marudzicie na zapas? ; )
Ven'Diego,
Łatwo można powiedzieć 'Gram gram lolozlzolzzo'
Dany,
Słyszałem, że mało kto postacie dostarczył.
Powiem tak:
Czy wy sobie w kulki lecicie myśląc, że z takim podejściem można potem grać w sesję?
eimyr,
Skoro już przebrnęliśmy przez zapisy i każdy dostał hasło, możemy założyć taki temat. Wszystkie pytania odnośnie sesji i poza nią, jakieś sprawy ogólne, organizacyjne i formalne proszę wpisywać tutaj albo pytać mnie bezpośrednio. Na dobry początek ogłoszę może, że nie planuję odrzucać nikogo z tych 10 osób, które się zgłosiły, a nie zrezygnowały - nie będzie konkursu postaci i jeśli nikt się nie będzie spóźniał w jakiś drastyczny sposób z postacią to zaczniemy w komplecie.
Wczytywanie...