jubileuszowe konkursy

czy wiadomo coś o wynikach kilku konkursów, które miały pojawić się 16.01.2011?
Odpowiedz
Będą dziś lub jutro rano. Konkurs o DA 2 był ciężki do ocenienia, stąd opóźnienie. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
ok

już myślałam że o nas zapomnieliście
Odpowiedz
W życiu! Po prostu odzew na konkurs DA 2 przerósł nasze oczekiwania. Postaraliście się.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Archiwum


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wysłałem dawno temu, także powinno dojść. Przykro mi, że paczka wciąż nie dotarła.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
To poczta znów zawaliła , zdarza im się to bardzo często! to chyba nie mam już na co liczyć
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eveliina dnia piątek, 11 marca 2011, 20:09 napisał

To poczta znów zawaliła , zdarza im się to bardzo często! to chyba nie mam już na co liczyć



Ja też kiedyś wygrałem i miałem dostać książke a nie dostałem głupia poczta !!!!!

http://gexe.pl/ge/new...nkursow-Wiedzy

No trudno może w innym konkursie
Odpowiedz
← Game Exe

jubileuszowe konkursy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...